سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

ویژه برنامه شبکه شما در چهارشنبه آخر سال - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه شبکه شما در چهارشنبه آخر سال

ویژه برنامه شبکه شما در چهارشنبه آخر سال

 

محمدمهدی قاسمی به برنامه‌های متفاوتی که شبکه شما برای آخرین شب چهارشنبه سال در نظر گرفته اشاره کرد و گفت: دو برنامه «رادیو شب» و «شبخند» اتفاقات ویژه‌ای از چهارشنبه آخر سال را روی آنتن خواهند برد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، محمدمهدی قاسمی رئیس شبکه شما با اشاره به پخش برنامه‌های شاد و سرگرمی متناسب در گفتگویی به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، تصریح کرد: برنامه کاشانه مهر از استان فارس ساعت 10 صبح به مدت 90 دقیقه به تبین و بررسی آداب و رسوم مربوط به چهارشنبه سوری خواهد پرداخت. همچنین مستند آب و آتش ساعت 15 از این شبکه روی آنتن خواهد رفت که به آسیب‌شناسی و خطرات ممکن در این پرداخته است. پس از پخش مستند نیز فیلم تلویزیونی سین هشتم تولید صدا و سیمای فارس نیز از این شبکه پخش خواهد شد.

وی با اشاره به دعوت از خوانندگان در ویژه برنامه ترانه باران که ساعت 19 پخش می‌شود اظهار داشت: برنامه شبخند به صورت ویژه با بخش‌های متنوعی به صورت زنده ساعت 20:40 روی آنتن می‌رود و به مدت 90 دقیقه با اجرای رضا رفیع در قالب طنز به موضوع چهارشنبه پایان سال می‌پردازد. برنامه رادیو شب نیز به صورت ویژه با نگاه فرهنگی به موضوع چهارشنبه سوری خواهد رفت و راس ساعت 22 به صورت زنده در قاب تلویزیونی شبکه شما قرار خواهد گرفت که این برنامه تا ساعت 1:30 بامداد ادامه خواهد داشت.

قاسمی تأکید کرد: شبکه شما علاوه بر پخش برنامه‌های نورزی ویژه‌ای همچون صبحانه، کاشانه مهر، حدیث سرو، راهیان نور و ترانه باران مستندهای ویژه‌ای را برای ایام نوروز 98 در نظر گرفته است. برنامه صبحانه در طول ایام نوروز هر روز ساعت 8 تا 9 صبح از استا ن های کردستان، خراسان جنوبی و مهاباد روی آنتن خواهد رفت. همچنین ویژه برنامه نوروزی کاشانه مهر نیز از صدا و سیمای فارس حوالی ساعت 10 میهمان مخاطبان ایرانی خواهد شد. برنامه حدیث سرو که به معرفی علما می‌پردازد نیز برای قبل از اذان ظهر در نظر گرفته شده است. همچنین برنامه راهیان نور بعد از اذان ظهر و ساعت 18:45 از مناطق عملیاتی روی آنتن خواهد رفت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مستندهای برگزیده بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها مستند جزر و مد (آبادان)، آوای ارس (آذربایجان غربی)، بازار دامغان (سمنان)، خونه مادربزرگ (مازندران)، زندگی (سیستان و بلوچستان)، روزهای کهن (مرکزی)، قلمرو سلطان(خراسان رضوی)، آخرین نامه(کردستان)، مهردانه(یزد)، ژیوان و ژیوار(کردستان)، چشم حیرت(آذربایجان غربی)، زیبای سهرین (زنجان)، بام لرستان (لرستان)، (کهگیلویه و بویراحمد)، کشتی رافائل(بوشهر)، شهر شیرینی (قزوین)، کهگیلویه در گذر شن های زمان (کهگیلویه و بویراحمد)، آراز راه بی گردو غبار (آذربایجان شرقی)، نوروز در آذربایجان (آذربایجان شرقی)، اویونلار(آذربایجان غربی)، دیلمان بهشت نیاکان(گیلان)، آب و خاک(مرکزی) نیز هر شب ساعت 22:20 از شبکه شما پخش خواهد شد.