سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

ویژه برنامه صدا و سیمای البرز در ایام دهه فجر - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه صدا و سیمای البرز در ایام دهه فجر

ویژه برنامه صدا و سیمای البرز در ایام دهه فجر


نشست کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی دهه فجر استان با حضور رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و مدیران رسانه ها و خبرگزاری ها در سالن جلسات صداوسیما برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز در این نشست مدیر کل این مرکز با تبریک فرا سیدن ایام الله دهه مبارک فجر گفت ترویج هم افزایی ملی، بازخوانی انقلاب اسلامی، تبیین گفتمان انقلابی ، مقابله با جنگ نرم، تجلیل از مبارزان انقلابی در استان و معرفی دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در شبکه استانی در این ایام صورت خواهد پذیرفت .
وی افزود : ضمن افتتاح استودیوی تلویزیونی  جام جم سیمای البرز با 10 عنوان برنامه به استقبال از دهه فجر خواهد رفت و در این ایام ویژه برنامه شبانه سیمای البرز با نام خیابان بهمن از تاریخ 12 الی  22  بهمن پوشش مراسم های استان را به عهده خواهد داشت.
جشنواره فیلم سینمایی دهه فجر ( فیلم های مربوط به همین ایام )، برنامه های تامینی و میان برنامه ها با رویکرد دهه فجر، پخش کلیپ تولیدی مرکز ویژه همین ایام برای اولین بار ، باغ ترانه و برنامه خونه زندگی با رویکرد انقلابی روی آنتن خواهد رفت.
وی افزود ویژه برنامه 22 بهمن با اطلاع رسانی و زمینه سازی حضور گسترده مردم استان در راهپیمایی با شکوه این روز با بخش های کارشناسی، کلام امام راحل و مقام معظم رهبری، حضور خواننده های محبوب در برنامه و ارتباط مستقیم با شبکه های دیگر به انعکاس این رویداد بزرگ تاریخی در بهمن ۱۳۹۶ می پردازد و از ساعات ابتدایی شروع راهپیمایی با سه واحد سیار و دو SNG پوشش مراسم حضور مردم استان را برعهده خواهند داشت.
وی گفت ، معاونت صدای مرکز نیز با 14 عنوان ویژه برنامه متنوع به استقبال ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی می رود که از این جمله برنامه رادیو انقلاب در سي و نهمین فجر پيروزي انقلاب اسلامي است و اين ويژه برنامه در دهه فجر امسال هر روز صبح از ساعت      10 تا 11 با بخش هاي متنوعي مخاطبین خود را همراهی میکند، زنگ انقلاب ساعت 9:33 صبح با ورود حضرت امام خمینی (ره) به فرودگاه با قطع برنامه ها و شروع زنگ انقلاب یاد آور آن روز پر شور خواهد بود.
مدیرکل صدا و سیمای استان گفت دیگر برنامه های صدای البرز  جوان ، کودک و نوجوان با رویکرد انقلابی خواهد بود ضمن اینکه مسابقه صعود به قله 40  از ساعت 16:33 الی 17 از این رادیو پخش می شود .
رادیو البرز ویژه برنامه 4 ساعته طلوع پیروزی در روز 22 بهمن را برای همراهی مردم در راهپیمایی این روز به روی آنتن می برود.
وی همچنین با اشاره به اقدامات معاونت فضای مجازی این مرکز افزود با توجه به تاثیرات این فضا در جامعه در این محیط هم همکارانمان تلاش های خود را بکار گرفته اند و در بستر فضای مجازی و ایجاد صفحه ویژه در وب سایت مرکز و بارگذاری تولیدات و محصولات رسانه ای مناسب از دیگر اقدامات معاونت فضای مجازی این مرکز برای گرامیداشت ایام الله فجر پیروزی انقلاب اسلامی است.
علی رامک در ادامه افزود : پوشش خبری و بازنشر اخبار و گزارش های مربوط به برنامه های دهه فجر استان به صورت روزانه پخش خواهد شد.