سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

ویژه برنامه های آخر صفر مرکز اردبیل - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های آخر صفر مرکز اردبیل

ویژه برنامه های آخر صفر مرکز اردبیل

 

همزمان با رحلت حضرت رسول اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت علی ابن موسی الرضا (ع) صدای و سیمای مرکز اردبیل  ویژه برنامه‌هایی را تدارک دیده است.

به گزارش دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، دکتر ملااحمدی مدیر کل مرکز اردبیل ویژه برنامه های آخرین روزهای ماه صفر را چنین عنوان کرد: «گونش ماتمی» عنوان برنامهای است که در سالروز رحلت پیامبر (ص) و شهادت امام حسن (ع) و شهادت امام رضا(ع) از صدای اردبیل پخش می‌شود. هدف این برنامه تبیین ویژگی‌های اجتماعی شخصیت حضرت محمد (ص) بهعنوان اسوه حسنه و امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا(ع) است که با دعوت از کارشناسان مذهبی سعی می‌شود تا ضمن  آشنایی بیشتر مخاطبان با شخصیت اخلاقی این بزرگواران، اخلاق فردی، اجتماعی و سیاسی آنان تبیین شود. مداحی و مرثیه خوانی، شعر شاعران، تلفن، پیامک و دل نوشته‌های شنوندگان، و... از جمله آیتمهای این برنامه خواهد بود.

رادیو اردبیل هچنین در سایر برنامه های روتین نیز به این مناسبت ها پرداخت خواهد کرد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل در ادامه به برنامه های معاونت سیمای مرکز اشاره کرد و افزود: شبکه استانی سبلان نیز در تمام برنامه های روتین خود به گرامیداشت این ایام پرداخته و در برنامه صبحگاهی ائویم قراریم بصورت ویژه با دعوت از کارشناسان مذهبی و مداحان اهل بیت (ع)،  ضمن معرفی ویژگی‌های شخصیتی و اجتماعی حضرت محمد (ص) و امام حسن و امام رضا علیه السلام، وقایع دوران زندگی و حیات این بزرگواران را بررسی می‌کند.

در پایان مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل خاطرنشان کرد: تولید و انتشار پوستر، اینفوگرافیک و عکس نوشته با موضوع روزهای حزن و اندوه ماه صفر ، معرفی برنامه های رادیویی و تلویزیونی در فضای مجازی، ایجاد و بارگذاری صفحه ویژه در وب سایت مرکز از جمله اقدامات در نظر گرفته شده معاونت فضای مجازی مرکز اردبیل در این ایام خواهد بود.