سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

ویژه برنامه های انتخاباتی شبکه افلاک - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های انتخاباتی شبکه افلاک

ویژه برنامه های انتخاباتی شبکه افلاک

 

سیمای مرکز لرستان به منظور  تبیین وتشریح فرآیند انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان دو برنامه «یک رای،یک انتخاب» و «برگ برنده» را تولید و پخش می کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، برنامه «یک رای، یک انتخاب» ، با ساختار میزگرد با حضور کارشناسان استان به تبیین وتشریح انتخابات مجلس شورای اسلامی می پردازد و سعی دارد دانش و شناخت مخاطبان را در خصوص انتخابات و وظایف مجلس شورای اسلامی و ویژگی های نماینده اصلح افزایش دهد ؛ این برنامه به تهیه کنندگی وکارگردانی شهرام شاداب فر، شنبه ها به مدت ۳۰ دقیقه ساعت ۲۲ از شبکه افلاک پخش می شود. بحث کارشناسی، گزارش ، میان برنامه و نریشن ، سخنان رهبری و امام (ره) با موضوع انتخابات و موسیقی ازجمله بخش های مختلف برنامه «یک رای،یک انتخاب»  است.

دیگر برنامه انتخاباتی شبکه افلاک، برنامه گزارش محور «برگ برنده»،به تهیه کنندگی و کارگردانی شهرام ولیخانی است؛ این برنامه نیز با تهیه گزارش های مردمی سعی دارد آگاهی و دانش  مخاطبان را درباره انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی افزایش دهد. «برگ برنده»،سه شنبه هر هفته به مدت ۳۰ دقیقه از شبکه افلاک پخش می شود.

رادیو لرستان نیز برای بالا بردن دانش و بینش انتخاباتی مخاطبان، دو برنامه انتخاباتی « ایران سربلند»و «آگاهی،انتخاب» را تهیه و پخش می کند.

برنامه « ایران سربلند» رادیو لرستان را تهیه کنندگان مختلف ، با ساختار کلامی-پیامی ، با بخش های متنوعی مثل: آرم، کلام، موسیقی ،ترانه،گزارش مردمی، بحث کارشناسی و آنونس و بسته های صوتی، تولید می کنند  و این برنامه به مدت ۲۰ دقیقه دو شنبه ها پخش می شود.

دیگر برنامه انتخاباتی رادیو لرستان، برنامه«آگاهی،انتخاب»  است که با ساختار میزگرد و کارشناس محور و با حضور دانشجویان و به صورت پرسش و پاسخ، ساعت ۱۲:۳۰ سه شنبه هر هفته به مدت ۴۵ دقیقه از رادیو لرستان تهیه و پخش می شود. گفتنی است که این برنامه انتخاباتی رادیو لرستان را نیز  تهیه کنندگان مختلف با هدف مشارکت همگانی و حضور حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی و گزینش آگاهانه مردم، تولید می کنند.