جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

ویژه برنامه های انتخاباتی شبکه قزوین - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های انتخاباتی شبکه قزوین

ویژه برنامه های انتخاباتی شبکه قزوین

 

صدا و سیمای مرکز قزوین برنامه های رادیویی و تلویزیونی ویژه ای برای انتخابات پیش رو پیش بینی کرده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین، سعید انبارلویی گفت : شبکه های استانی سیما و صدای این مرکز ویژه برنامه های «ملت ایران، خانه ایران»، «میزان» و «گفتگوی ویژه خبری» را با هدف تبیین آثار حضور مردم در تعیین سرنوشت کشور، نقش مردم در انتخابات و خنثی سازی توطئه های دشمنان و همچنین نگاهی به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از تلویزیون و رادیو پخش می کنند.

مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین افزود : ویژه برنامه « ملت ایران، خانه ایران » به تهیه کنندگی امیر علی اکبر بیک روزهای دوشنبه ساعت 20:20 به مدت 75 دقیقه پخش و روزهای جمعه هم ساعت 18:45 بازپخش می شود. در این ویژه برنامه وجوه اهمیت انتخابات ایران و اثر منطقی که یک انتخاب درست بر حل مشکلات، پیشرفت کشور و رفاه عمومی جامعه خواهد داشت مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه تصریح کرد: سیمای مرکز قزوین علاوه بر این تیزر، نماهنگ و زیرنویس هایی مرتبط با انتخابات را در دستور کار قرار داده است که بصورت مستمر از سیمای مرکز قزوین پخش می نماید.

وی خاطر نشان کرد: ویژه برنامه « میزان » نیز به تهیه کنندگی ابراهیم طاهری کیا با هدف همراهی با مردم و ایجاد حال و هوای انتخابات در بین اقشار مختلف جامعه روزهای سه شنبه ساعت 13:10  و بازپخش آن روزهای پنجشنبه ساعت 13:10به مدت 30 دقیقه از رادیو قزوین پخش می شود.

انبارلویی همچنین بیان داشت: خبر مرکز قزوین هم گفتگوی ویژه خبری را  به تهیه کنندگی علی صفری با موضوع یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضوراساتید دانشگاه و فعالان سیاسی و رسانه ای استان روزهای شنبه و سه شنبه بعد از خبر ساعت 20 روی آنتن می برد. خبر مرکز قزوین همچنین جلسات ستاد انتخابات استان، رویدادها و مناسبت های مرتبط با انتخابات را پوشش می دهد.