جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

ویژه برنامه های حماسه «9 دی » در صدا و سیمای مرکز گیلان - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های حماسه «9 دی » در صدا و سیمای مرکز گیلان

ویژه برنامه های حماسه «9 دی » در صدا و سیمای مرکز گیلان


صدا و سیمای مرکز گیلان در حماسه «9 دی » ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ،ویژه بر نامه هایی را در بخش های مختلف تهیه و تدارک دیده است.
سیمای مرکز گیلان ، پخش زنده ویژه برنامه «حماسه بصیرت» با بخش های گفتگوی کارشناسی و گزارش ،پوشش مناسب مراسم 9 دی،پخش گزیده سخنان مقام معظم رهبری در خصوص فتنه و نقش خواص ،اطلاع رسانی مراسم 9 دی در نقاط مختلف استان،پخش سرودهای ملی و سیاسی و دعوت از خوانندگان جوان، بازپخش بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مردم رشت و آیتم های ویژه در برنامه های خانه مهر،جنگ شبانه و لوجنک را در جدول پخش خود دارد.
صدای مرکز گیلان با  پخش زنده ویژه برنامه های 8 و 9 دی شامل بخشهای کارشناسی، بسته های صوتی سخنان مقام معظم رهبری موسیقی های حماسی فارسی و گیلکی ،تهیه گزارش از اجتماع بزرگ میثاق با ولایت و گزارش مردمی ،پخش سخنرانی  مراسم سالروز این حماسه بزرگ را پوشش می دهد. تولید و پخش دو مستند با عنوان «طلوع» ، آیتمهای ویژه بصیرت افزایی در برنامه های دریچه ،سلام بر مهدی،جمعه سلام،صبح بخیر گیلان ،تولید و پخش آنونس و بسته های صوتی 3 الی 5 دقیقه ای، باپخش فرازهای مهم سخنرانی رهبری در دیدار با مردم گیلان در 8 دی سال 1389 و بارگذاری تصاویر مرتبط در رادیو نما از دیگر برنامه هایی است که رادیو گیلان برای این روز به روی آنتن می برد.
خبر مرکز گیلان طبق پیش بینی ها و برنامه ریزیهای صورت گرفته، تولید گزارش ویژه خبری با موضوع پیشتازی مردم گیلان،گزارش ویژه خبری حماسه روزهای 8 و 9 دی ،پوشش مناسب راهپیمایی این روز و ارسال به شبکه های ملی،تبیین دلایل شکل گیری فتنه 88 در بخش گفتگوی ویژه را در دست تهیه و پخش دارد.
معاونت فضای مجازی این مرکز نیز با بازنشر بیانات مقام معظم رهبری ،انتشار اخبار و گزارش ،تولید موسیقی تصویر،تولید اینفوگرافیک،بازنشر تولیدات صدا،سیما، خبر در قالبهای مختلف،برگزاری مسابقه عکس و دست نوشته و تولیدات مختص فضای مجازی این حماسه بزرگ را گرامی می دارد.