سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

ویژه برنامه های حماسه ۹ دی در صدا و سیما ی مرکز یزد - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های حماسه ۹ دی در صدا و سیما ی مرکز یزد

ویژه برنامه های حماسه ۹ دی در صدا و سیما ی مرکز یزد

 

صداوسیمای مرکز یزد به مناسبت سالروزحماسه بزرگ ۹ دی ویژه برنامه های متعددی را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای یزد ویژه برنامه حماسه بصیرت به مناسبت الروز حماسه عظیم نهم دی در شبکه تابان تهیه شده است .

میزگرد حماسه بصیرت روزشنبه نهم دی ازشبکه یزدبا حضور کارشناسان پخش می شود.

این برنامه  با حضور کارشناسان حوزه و دانشگاه در ارتباط با نقش مقام عظمای ولایت و بصیرت امت همیشه در صحنه در خلق حماسه نهم دی و خنثی شدن فتنه استکبار جهانی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به بحث و بررسی می‌پردازد بروی آنتن می رود.

برنامه واماامشب بصورت ویژه وخاص در روزنهم دی ماه از ساعت 21 به مدت 60دقیقه ازشبکه تابان به طور زنده پخش میشود.

همچنین در روز نهم دی ازساعت 8صبح مراسم بزرگداشت هشتمین سالگرد حماسه نهم دی با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین محمد حسن زمانی معاون بین الملل حوزه‌های علمیه در مسجد روضه محمدیه (حظیره) را بطور زنده از شبکه تابان پخش می کند.

با توجه به اهمیت حماسه نهم دی به عنوان یکی از روزهای سرنوشت ساز تاریخ ملت ایران رادیو یزد به مناسبت سالروز این حماسه ویژه برنامه «روز بصیرت » را تقدیم هم استانی های عزیز می نماید.

این ویژه برنامه با هدف تبیین مفهوم بصیرت و توان تحلیل سیاسی و ارتقای سطح آگاهی نسل سوم انقلاب درباره تلاش های استکبار و ضد انقلاب برنامه تولید شده است.

آشنایی با ترفندهای دشمن، افزایش شناخت و درک ساختارهای سیاسی , نقش رسانه در پیشبرد اهداف عالیه نظام و رسانه های غربی در انحراف اذهان از دیگر اهداف تولید این برنامه است.

این ویژه برنامه از ساعت 9الی11صبح شنبه نهم دی ماه از رادیو یزد به تهیه کنندگی آرزو تقدیسی و گویندگی ناهید فرجی پخش می شود.

معاونت خبر مرکز یزد درسالروز حماسه 9دی اقدام به تولید گزارش خبری با محوریت این حماسه نموده است.

درگزارش 9 دی به ماجرای نهم دی وبصیرت ملت ایران درمقابل توطئه های استکباربا محوریت ورهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باموضوع فتنه ونفوذولزوم هوشیاری درمقابل توطئه های دشمن پرداخته شده است.

همچنین  از دیگر قسمتهای این گزارش می توان به بیانات مقام معظم رهبری و دیدگاهها ونظرات مردمی اشاره کرد.

گزارش ویژه 9دی تولید معاونت خبر یزد به خبرنگاری غلامرضا استاد درمجموعه های خبری شبکه تابان پخش خواهد شد.