جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

ویژه برنامه های حماسه 9دی در صدا و سیمای مرکز البرز - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های حماسه 9دی در صدا و سیمای مرکز البرز

ویژه برنامه های حماسه 9دی در صدا و سیمای مرکز البرز

 

صدا و سیمای مرکز البرز با برنامه های  ویژه ای در روز 9 دی ( روز بصيرت) میهمان خانه های البرز نشینان خواهد بود .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز تجمع عظیم مردم انقلابی شهرستان کرج که به این مناسبت در مصلی بزرگ این شهر برگزار خواهد شد ضبط و با شروع پخش برنامه های استانی از ساعت 14 به بعد روی آنتن خواهد رفت .

همچنین در برنامه "خونه زندگی" که برنامه ای ویژه خانواده هاست نشستهای مختلف با حضور کارشناسان حوزه و دانشگاه در ارتباط با نقش مقام عظمای ولایت و بصیرت امت همیشه در صحنه در خلق حماسه نهم دی و خنثی شدن فتنه استکبار جهانی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی که به بحث و بررسی می‌پردازد بروی آنتن می رود.

همچنین ویژه برنامه های مختلف دیگری از جمله مستند با عنوان "گرمترین روز زمستان "به مدت سی دقیقه پخش خواهد شد .

همچنین رادیو البرز با توجه به  اهمیت حماسه نهم دی به عنوان یکی از روزهای سرنوشت ساز تاریخ ملت ایران از ساعت ٧ صبح با ویژه برنامه های مناسب این روز به استقبال سالگرد این حماسه بزرگ خواهد رفت .

پوشش و پخش تجمع عظیم مردم انقلابی استان در مصلی کرج به صورت زنده و تهیه گزارشهای متعدد از این تجمع و سایر نشست ها و اجتماعاتی که به این مناسبت در نقاط مختلف استان برگزار خواهد شد از مهمترین  برنامه های این روز خواهد بود .

سایر برنامه ای رادیو البرز مانند البرز من سلام ، صبح البرز و برنامه های عصرگاهی با دعوت از میهمانان ویژه به تبیین این روز بزرگ و تاریخی خواهند پرداخت .

  معاونت خبر البرز نیز  درسالروز حماسه 9دی اقدام به برنامه ريزي وتولید گزارشهاي توليدي و خبری با محوریت این حماسه نموده است كه به ماجرای نهم دی وبصیرت ملت ایران درمقابل توطئه های استکباربا محوریت ورهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باموضوع فتنه و نفوذ خواهد پرداخت .