جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

ویژه برنامه های دهه فجر در صدا و سیمای مرکز اردبیل - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های دهه فجر در صدا و سیمای مرکز اردبیل

ویژه برنامه های دهه فجر در صدا و سیمای مرکز اردبیل

 

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل از تهیه و تدارک ویژه برنامه های متنوعی همزمان با چهل و یکمین فجر پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل رسانه را پل واسط بین مردم و مسئولان دانست و گفت : رسانه های جمعی در تقویت وحدت مردم نقش بسزایی دارند و رسانه وظیفه دارد با بیان دستاوردهای انقلاب در سطوح مختلف که ثمره خون شهیدان و رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری است به شبهه های دشمن در خصوص ناکارآمد بودن نظام اسلامی نیز پاسخ دهد.

ملا احمدی با بیان اینکه در حوزه سیما با دعوت از چهره های شاخص انقلابی، فرهنگی و سیاسی دوران انقلاب و پس از انقلاب و بازخوانی ایام انقلاب در اماکن، تجمعات مردمی دوران انقلاب 57، مصاحبه های ویژه با اهالی استان و چهره های مقبول در موقعیت های مکانی مناسب بخش های مختلف ویژه برنامه «انقلابیمیز » را تشکیل می دهند ،گفت: این برنامه به تهیه کنندگی صمد فریدی و کارگردانی موسی الرضا ابراهیم زاده از10 الی 22 بهمن هر شب ساعت 21:30به مدت 80 دقیقه از شبکه استانی سبلان پخش می شود.

وی همچنین افزود: در برنامه های روزانه تلویزیونی از جمله: "گام دوم"، «اویم قراریم»، «اوشاقلارسلام»، «چراغ سبز»، «کندحیاتی» و «فرهنگ ایثار»، "تزه گون" ،«ورزش تلاش نشاط»، «پنجره» و «میزگرد گفتگوی ویژه»،" اوجالیق"، و «اقتصادیمیز» به صورت موردی، به موضوع دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت می شود.

همچنین در این ایام تامین و پخش سیمای مرکز اردبیل نیز هر شب با پخش فیلم سینمایی و مستند های تولید مرکز و پخش کلیپ ، نماهنگ و سروهای انقلابی، پخش صحنه های انقلاب در اردبیل و راهپیمایی سال های گذشته در 22 بهمن، پخش قطعاتی از بیانات امام(ره) و مقام معظم رهبری و سایر بزرگان در جهت تبیین دلایل و اهداف انقلاب اسلامی سعی در گرامیداشت چهل و یکمین بهار انقلاب دارد.

به گفته مدیر کل مرکز، معاونت صدای مرکز اردبیل نیز با ویژه برنامه "انقلاب بایرامی" به استقبال ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی می رود.این ویژه برنامه عصرگاهی رادیو اردبیل در دهه فجر امسال هر روز از ساعت17به مدت 60 دقیقه با بخش های متنوعی از جمله روزشمار انقلاب اسلامی با اولویت رخدادهای محلی روزهای خاطره آفرین بهمن ۵۷ را تداعی می کند.

رادیو اردبیل در سایر برنامه های روتین خود نیز به این موضوع مهم پرداخت می کند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل همچنین تصریح کرد: معاونت خبر این مرکز هم با تهیه و تدارک برنامه های متنوع خبری از جمله پوشش خبری ویژه رویدادهای دهه فجر در سطح استان با همکاری خبرنگاران آزاد شهرستان ها، تهیه و پخش  گزارش های خبری متنوع از دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان و ارسال به شبکه های سراسرس، و پوشش کامل رویدادهای دهه فجر، چهل و یکمین پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی می دارد.

وی همچنین با اشاره به اقدامات معاونت فضای مجازی این مرکز همزمان با دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی؛ طراحی پوستر و عکس نوشته، موشن گرافیک، اینفو گرافیک ،معرفی برنامه های صدا و سیما ویژه دهه فجر، تأمین و انتشار موسیقی تصویر حماسی و تولید کلیپ موضوعی در فضای مجازی را از جمله برنامه های پیش بینی شده بیان کرد.

ملا احمدی در پایان افزود: طراحی و بارگذاری صفحه ویژه دهه مبارک فجر، پوشش خبری و بازنشر اخبار، اطلاعات و گزارش های مربوط به برنامه های دهه فجر استان در شبکه های اجتماعی و کانال تلگرامی و پیام رسان سروش،درج گزارش تصویری خبری، ایجاد صفحه ویژه در وب سایت مرکز و بارگذاری تولیدات ویژه، موسیقی و برنامه های حوزه های صدا و سیمای مرکز و درج چندین عنوان مقاله از دیگر اقدامات معاونت فضای مجازی این مرکز برای گرامیداشت ایام الله فجر پیروزی انقلاب اسلامی است .