سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

ویژه برنامه های رادیویی و تلویزیونی عید رمضان در صدا و سیمای گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های رادیویی و تلویزیونی عید رمضان در صدا و سیمای گلستان

ویژه برنامه های رادیویی و تلویزیونی عید رمضان در صدا و سیمای گلستان

 

همزمان با حلول عید سعید فطر صدا و سیمای گلستان با سه ویژه برنامه "عید ماه مهربانی"، " عید بندگی " و " شهد وصال " با بخش های متنوع بصورت زنده و مستقیم به استقبال این عید بزرگ می رود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، رادیو گرگان با دو ویژه برنامه "عید بندگی"  از 06:00 صبح به مدت 120 دقیقه به تهیه کنندگی و نویسندگی مجتبی طالبی با هدف آماده سازی و ترقیب مردم به شرکت در نماز عید سعید فطر و برنامه "شهد وصال" در دو روز متوالی از ساعت 09:00 الی 11:00 صبح با بخش های متنوع به صورت زنده در روز اول به تهیه کنندگی محمد علی صوفی و گزارشگری زهرا برزگر خاندوز و در روز دوم به تهیه کنندگی محسن بنیامین و گزارشگری سالار احمدی با آیتم هایی از قبیل مباحث کارشناسی، كمک به همنوعان، اكرام مستمندان، آداب و مناسک دینی مربوط به عید فطر می پردازد.

این برنامه به شرح و تبیین فلسفه عید فطر، بررسی دستاوردهای ماه مبارک رمضان،  دعای وداع ماه رمضان، آداب و رسوم مراسم عید سعید فطر و اعمال این روز مبارک در قالب مباحث كارشناسی خواهد پرداخت.

حسین عاشورگویندگی عید بندگی و پریوش نوری نویسندگی و گویندگی و ارمغان سرایداری گویندگی شهد وصال را برعهده دارند.

همچنین سیمای گلستان نیز ویژه برنامه "عید ماه مهربانی" را در دو قسمت 90دقیقه ای به تهیه كنندگی و کارگردانی سید روح ا... بنی عقیل در نظرگرفته است تا در روزهای عیدسعیدفطر به صورت زنده و مستقیم ازشبکه استانی پخش كند.

این ویژه برنامه در فضایی شاد و مفرح با ساختار نمایشی طنزو پخش پشت صحنه برنامه های تولیدی رادیو و تلویزیون در ماه مبارک رمضان اجرا می کنند با هدف پاسداشت عید سعید فطر و شكر گذاری یک ماه روزه داری تولید می شود.

" عید ماه مهربانی " همراه با بخش های جذاب و مختلفی از جمله گزارش زنده از سطح شهر و مناطق مختلف استان، میهمان ویژه، پخش بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید فطر، موسیقی های شاد و مناسبتی، ارتباط با مسئولان و ... در دو روزعیدفطر ساعت 18:00 روی آنتن میرود.

اجرای آن را  مهدی حاجی احمدی، دستیار تهیه عباس بهرامی و رحمت ا.. مازندرانی هستند.