جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

ویژه برنامه های شبکه خاوران به مناسبت هفته بسیج - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های شبکه خاوران به مناسبت هفته بسیج

ویژه برنامه های شبکه خاوران به مناسبت هفته بسیج

 

صدا و سیمای خراسان جنوبی به مناسبت هفته بسیج  به منظور معرفی دستاوردهای بسیج در استان برنامه های ویژه ای تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی،  وسعت سبز ویژه برنامه سیمای خاوران است که به مناسبت هفته بسیج تهیه و تولید می شود این برنامه 6 قسمتی در آیتم های مختلف از شبکه خاوران به روی آنتن می رود.

گزارش از فعالیت های بسیج اقشار مختلف شامل بسیج اصناف ، پزشکان ، دانشجویان ، بانوان و غیره براساس معرفی صورت گرفته توسط سازمان بسیج ، معرفی یک پایگاه بسیج فعال و نوع فعالیت های پایگاه بسیج و اعضای آن ، نماهنگ ، و معرفی کار آفرینان بسیجی از بخش های مختلف این برنامه است.

مجری این برنامه علیرضا کوچی است که و دکور این برنامه با توجه به برگزاری نمایشگاه هفته بسیج در محل حسینیه جماران و استودیوی برنامه در همان محل و با استفاده از فضا و دکور نمایشگاه است.

چهل سنگر برنامه رادیویی است که ویژه پوشش نمایشگاه چهل سالگی دستاوردهای بسیج است  و در 6 برنامه 75 دقیقه ای بصورت زنده در محل نمایشگاه بسیج تولید می شود.

هدف برنامه معرفی نمایشگاه چهل سالگی بسیج در معرفی تلاش های بسیجیان در چهل سال برای پاسداشت ارزش های اسلامی همچنین معرفی دستاوردهای بسیج در عرصه های مختلف  فرهنگی ،نظامی و سیاسی  است..

معرفی پایگاههای بسیج و فعالیت های بسیجیان و معرفی بسیجیان نمونه و بیان دیدگاه های بسیجیان در خصوص مسائل روز کشور از جمله حمایت از ولایت فقیه،نفش بسیج در سازندگی و آبادانی کشور و توصیف خلاقیت های بسیجیان و معرفی اقشار مختلف بسیج مانند بسیج دانشجویی و اساتید و اصناف ...از بخش های برنامه است.

استودیو پخش این برنامه از محل نمایشگاه در حسینه جماران است و مسعود خسروی و سید مرتضی حسینی از گویندگان این برنامه هستند.تکتم اعتبار تهیه کننده ،سیمه محسنی نویسنده،و سید مهدی ابراهیمی گزارشگر این برنامه است.