سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

ویژه برنامه های شبکه شما در ماه مهمانی خدا - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های شبکه شما در ماه مهمانی خدا

ویژه برنامه های شبکه شما در ماه مهمانی خدا

 

همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، شبکه شما ، برنامه های متنوعی را برای خانواده های ایرانی و روزه داران ضیافت الهی تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه شما، ویژه برنامه های افطارگاهی از مراکز، خراسان رضوی "سفره های همدلی" ، سمنان "مهمانی عشق" ، همدان "ضیافت الهی "، خلیج فارس "ماه رویایی" و ویژه برنامه های سحرگاهی «نسیم سحری »کاری از مرکز گیلان ، جُنگ شبانه «شب چراغ »، مجموعه «جام رمضان »، «مستند سفیران هدایت »، برنامه عصر گاهی « نیلوفرانه »  با موضوع خانواده،  مجموعه های نمایشی «شوخی کردم » ، سریال «بزنگاه »، «میوه ممنوعه»، «مردهزار چهره »، ویژه برنامه "من و شما " با رویکرد ماه ضیافت الله ،  ویژه برنامه های شب های قدر، ترتیل خوانی قرآن کریم و فیلم های سینمایی و مستند متعدد عناوین ویژه برنامه هایی است که به عنوان تدارک ویژه برنامه های  برای ضیافت الهی ماه رمضان معرفی می شود.

 سحرهای ماه مبارک رمضان با « مرکز گیلان »

«نسیم سحری » ویژه برنامه سحرگاهی شبکه شما  کاریست از مرکز صداوسیما ی مرکز گیلان  که به صورت زنده روی آنتن می رود. این برنامه به تهیه کنندگی آقای پور رحیمی

سحرهای ماه مبارک رمضان از ساعت30/3  بامداد همراه سحرخیزان خواهد بود.

ساعات نورانی افطار در چهار هفته از چهار گوشه ایران

ویژه برنامه افطارگاهی از مراکز صداو سیما خراسان رضوی ، سمنان ، همدان ، خلیج فارس پخش خواهد شد ، ویژه برنامه افطار خراسان رضوی با نام سفره های همدلی در هفته اول ماه مبارک رمضان پخش خواهد شد

نیلوفرانه

برنامه اي  تركيبي و عصرگاهي است كه با نگاه ويژه به سه حوزه گردشگري ، اقوام و موسيقي،  آيتم هاي خود را طراحي و توليد مي كند.

اين برنامه در بستر يك برنامه خانوادگي سعي در جذب مخاطبان به فضاي سبك زندگي ايراني اسلامي دارد.در اين ميان با استفاده از آيتم عروسكي بابا عمو تلاش كرده است تا به موضوع اقتصادي و توليد ملي ، فضايي شيرين و دوست داشتني ببخشد و در دل آن بتواند پيام هاي خود را به مخاطبان برساند.

گفتگو با كارشناسان از ديگر بخش هاي  برنامه است كه به موضوعات مختلف سبك زندگي در فضاي استان هاي مختلف ميپردازد.

آيتم كتاب كده نيز به معرفي كتاب هاي مختلف در حوزه گردشگري و اقوام مي پردازد.

در مجموع اين برنامه قصد دارد تا با ايجاد فضايي صميمي و آرام در ارتباط با مخاطبان ، آنان را با گوشه هايي از فرهنگ اصيل ايراني ، آشنا كند

نیلوفرانه را زوج ، الیزا اورامی - اردلان شجاع کاوه اجرا می کنند.

میوه ممنوعه ، بزنگاه ، مردهزار چهره 

سریالهای « بزنگاه » ، « میوه ممنوعه  » ، « مردهزار چهره » همزمان با ماه مبارک رمضان در سه بخش به روی آنتن شبکه می رود .

«بزنگاه » هر شب از ساعت 23:00 و باز پخش ساعت 17:00

«میوه ممنوعه  » هر روز  از ساعت 14:00 و باز پخش 01:30

«مردهزار چهره » هر روز 08:00     و باز پخش  03:00

شبانه هایی از جنس«شب چراغ » در رمضان

جُنگ شبانگاهی «شب چراغ » که شنبه تا پنجشنبه حوالی ساعت 21  به صورت زنده روانه آنتن شبکه شما می شود.


این برنامه ترکیبی با حال و هوای جشن ماه رمضان ،  در کنار ایجاد فضایی معنوی تلاش می کند تا حالی خوب را به مخاطبان خود هدیه کند. «شب چراغ » شب های ماه مبارک رمضان از مراکز صداو سیما استانها  روانه آنتن می شود.

 بخش ویژه ایرانگردی ، گفت و گو با مهمانان، هنرمندان محبوب بومی و کارشناسان مختلف، پخش موسیقی محلی و بومی ، گزارش مردمی و ... از جمله بخش های این برنامه است.

 

پای درس حجت الاسلام شیخ رضا اصلانی در "سی شب ، سی فضیلت "

سخنرانی حجت الاسلام شیخ رضا اصلانی با سی موضوع اخلاقی مختلف که هر شب ساعت 45/20 در روزهای ماه مبارک رمضان برای پخش در نظر گرفته شده است.و با حکایت خوانی فخرالدین صدیق شریف نیز همراه است.

تلاوت های روزانه و ترتیل خوانی

جزخوانی قرآن کریم هر روز ، در دو نوبت بعد از اذان صبح ، و ساعت 30/11 با تلاش همکاران پرتلاش صداو سیمای مراکز استانها بصورت مستقیم هر روز از یک استان ، در جدول پخش برنامه های شبکه شما قرار دارد.

«جام رمضان» در شب‌های ماه رمضان

 برنامه تلویزیونی «جام رمضان»، به تهیه کنندگی علی صادقی  ، از شنبه ششم خردادماه همزمان با نخستین روز ماه رمضان هر شب ساعت ۱۱:۴۵ تا ۱:۳۰ بامداد روی آنتن می‌رود.

 در این برنامه به صورت تخصصی به همه ورزش‌ها پرداخته و هر شب نیز دو یا سه نفر از ورزشکاران برتر همان رشته در برنامه حضور می‌یابند.

از جمله آیتم‌ها این برنامه می‌توان به انجام ورزش‌هایی همچون پرتاب دارت، مینی گلف، فوتبال دستی و چالش گزارشگری مهمانان اشاره کرد.

 مجری اصلی این برنامه محمد مقدم خواهد بود و علی انصاریان هم در چند قسمت به عنوان مجری حضور می‌یابد، در میانه برنامه هم مجریان دیگری به برنامه اضافه می‌شوند که به مرور اخبار مربوط به رویدادهای یک سال اخیر مربوط به هر یک از رشته‌های ورزشی در هر قسمت می‌پردازند.این برنامه تلویزیونی در هر قسمت این برنامه پلی بک‌ها و گزارش‌هایی شامل توضیحات علمی، گفتگو با ورزشکاران و پیشکسوتان و اخبار مربوط به لیگ‌های حرفه‌ای کشورمان متناسب با ورزشی که در هر برنامه مورد توجه قرار گرفته، روی آنتن می‌رود.

وی با بیان اینکه در طول شب‌های قدر هم این برنامه روی آنتن می‌رود، گفت: سعی می‌کنیم در این شب‌ها میزبان ورزشکارانی باشیم که به کار مداحی نیز مشغول هستند.

مستند سفیران هدایت

برنامه «سفیران هدایت » که شامل گفت و گو و بازسازی صحنه هایی از زندگی علما و عرفای صاحب نام در مقاطع گوناگون از کودکی تا تحصیل، زعامت، تدریس و ... می شود.

که در ایام ماه مبارک رمضان هر روز ساعت 16 روانه آنتن می شود.

کلام بزرگان

در این برنامه سخنرانی های مذهبی بزرگان از جمله امام خمینی (ره) ، استادشهید مطهری ، مرحوم آیات عظام مجتبی تهرانی ، خوشوقت ، مجتهدی و ... با موضوع اهمیت ماه مبارک رمضان

آشپزی به سبک (( چاشنی ))  

برنامه آشپزی چاشنی ، هر روز ساعت 17:45 از شبکه شما ، برای دوستداران هنر آشپزی
با آموزش غذاهای بومی و محلی از اقوام ایرانی در ماه مبارک رمضان .