جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

ویژه برنامه های صداوسیمای آذربایجان غربی در هفته بسیج - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صداوسیمای آذربایجان غربی در هفته بسیج

ویژه برنامه های صداوسیمای آذربایجان غربی در هفته بسیج

 

صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی در راستای گرامیداشت هفته بسيج  و بزرگداشت رشادت های بسیجیان در دفاع از میهن اسلامی با پخش برنامه هاي مختلف ، ضمن ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به معرفي بسيج به عنوان شجره طيبه و نهال برآمده از متن انقلاب مي پردازند .

(عشق مدرسه سي) عنوان برنامه اي است از صداي مركز آذربايجان غربي كه در خصوص بسيج و فعاليت هاي آن از 29 آبان بمدت 30 دقيقه به تهيه كنندگي هادی قدرپوران بصورت زنده پخش مي شود .برنامه به موضوع بسيج و قابليت هاي آن در دوران دفاع مقدس و دوران سازندگي و توانايي آن در حال حاضر بویژه اقتصاد مقاومتی مي پردازد .گزارش هاي چند صدایی، مسابقه ، كارشناس و تماسهاي مردمي از بخش هاي اين برنامه مي باشد . بررسي و تبيين اهداف بسيج و نقش آن در دوران دفاع مقدس ، دوران سازندگي و ماموريت هاي آن در عرصه هاي مختلف علمي ، اجتماعي و فرهنگي ، سياسي و نظامي با حضور بسیجیان و فرماندهان از اهداف برنامه است.  همچنین برنامه های سلام یاشایش به تهیه کنندگی خاکپاکیان، سئوگی سارایی به تهیه کنندگی آذرخش ، عصر جوانی به تهیه کنندگی اسمی ، جوانه های چی چست به تهیه کنندگی ذوالفقاری ،بیرآخشام بیرسلام به تهیه کنندگی رحیمی و کندیمیز به تهیه کنندگی عبدالی به فراخور برنامه به موضوع بسیج می پردازند .

سيماي آذربایجان غربی نیز در هفته بسيج به منظور ارج نهادن به ايثارگري ها ، رشادت ها و حماسه آفريني هاي جان بر كفان بسيجي در وبژه برنامه های صبحگاهی گون آیدین و خانواده و نیز شبانگاهی اولدوز را به تهیه کنندگی غلامرضا نیکنام و حسن فرخی پخش مي‌كند.هر یک از این برنامه ها به تعداد 7 برنامه 60 دقيقه  بصورت زنده پخش خواهند شد . اين برنامه ها ضمن معرفي فعاليت هاي بسيج در حوزه هاي مختلف اعم از بسيج سازندگي ، علمي ، فرهنگي ، دانش آموزي ، بسيج خواهران و بسیج اصناف ، به معرفي بسيجيان نمونه و نخبه نيز مي پردازند. اين ويژه برنامه ها از 29 آبان همزمان با آغاز هفته بسيج از سيماي مركز آذربایجان غربی روي آنتن مي‌رود. فیلم های سینمایی متنوع و تیزرهای مرتبط ، مستند و نماهنگ ازسایر برنامه های سیمای مرکز خواهد بود . همچنین ویژه برنامه پلاک از 1 آذر تا 12 آذر هر روز بمده 55 دقیقه بصورت رنده مراسم کنگره ملی 12000 شهید استان را از محل حسینیه اعظم ثارالله به تهیه کنندگی داود سلیمانپور پوشش خواهد داد .