جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

ویژه برنامه های صداوسیمای البرز به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صداوسیمای البرز به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی

ویژه برنامه های صداوسیمای البرز به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی

علی صادق مقدسی مدیرکل صداو سیمای البرز ویژه برنامه های این مرکز را در خصوص ایام ا... دهه فجر در حوزه های رادیو،تلویزیون، خبر و فضای مجازی تشریح نمود.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، مقدسی گفت : ویژه برنامه های این مرکز در حوزه تلویزیون،  طلوع امید با ایتم ویژه گفتگو با نخبگان استان ، راه اندازی چالش عکس با پرچم جمهوری اسلامی ایران و تولید نماهنگ با استفاده از تصاویر ارسالی مردم که از این ظرفیت برای برنامه های انتخاباتی نیز استفاده خواهد شد ،  فراخوان عکس های حضور در مراسم سردار سلیمانی ، برگزاری مسابقه ای همراه با جوایز مانند : یک جمله به سردارسلیمانی ، یک جمله به ترامپ ، همچنین لباهنگ( جور خوانی ) سرودهای انقلابی و ترانه های حماسی ،  کاروان انقلاب ویژه جشن های مردمی در شهرستانهای استان البرز همراه با چهره های شاخص هر شهرستان .
در حوزه خبر : تولید بسته دیروز ، امروز، فردا ، در این بسته سعی خواهد شد تا اشاره ای کوتاه به گذشته  ، آسیب شناسی حال و ترسیم افق اینده با محوریت گام دوم و تلفیق آن با زمینه های استانی داشته باشیم .
مدیرکل صداو سیمای البرز همچنین به ویژه برنامه های رادیو به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: استفاده از ظرفیت ویژه اتوبوس استودیو سیار رادیویی و سفر به شهرستانهای استان البرز از دیگر برنامه های صداوسیماست به منظور انعکاس اخبار ،دست آوردها و شور و نشاط مردمی در دهه مبارک فجر .
قابل توجه اینکه اتوبوس استودیو سیار رادیو اولین استودیو سیار در کشور است و دارای اتاق فرمان مجهز به تجهیزات استودیویی و استودیو اکوستیک به همراه فرستنده امادگی تهیه و تولید برنامه از جای جای استان را نیز دارد .
پویش ارسال عکس با خانواده شهدا همراه با عکس شهید به منظور توجه ویژه به این قشر در ایام دهه فجر و پخش از رادیو نما ، پیش بینی استقرار گروه تولید رادیو در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در قالب استیج ، برنامه صدای انقلاب، صدای زندگی با محوریت نقش خانواده و برنامه عصر پیروزی . در این برنامه نقاط قوت فعالیت های پس از انقلاب بررسی می شود .هنر انقلابی ، سروده های انقلاب و معرفی افراد تاثیر گذار استان در ایام انقلاب نیز از ایتم های این برنامه است.
در حوزه فضای مجازی نیر دو مجموعه موشن گرافیک تولید شده است .
مجموعه چهل نشان با موضوع پیشرفت های کشور پس از انقلاب در عرصه های علمی ، نظامی و پزشکی و... به مدت ۲ تا ۳ دقیقه با کیفیت عالی در ۲۰ دقیقه  و مجموعه موشن گرافی سطرهای نا خوانده در ۲۰ دقیقه ی ۲ تا ۳ دقیقه ای با موضوع فساد خاندان پهلوی در کرج به روایت اسناد و مدارک ساواک .