سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

ویژه برنامه های صدا وسیمای خراسان رضوی جهت انعکاس حضور حماسی و با اقتدار مردم مشهد در یوم الله 22 بهمن - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا وسیمای خراسان رضوی جهت انعکاس حضور حماسی و با اقتدار مردم مشهد در یوم الله 22 بهمن


صدا و سیمای خراسان رضوی با ویژه برنامه های متنوع و گوناگون به انعکاس حضور پر شور و شعور مردم خراسان رضوی در راهپیمایی 22 بهمن 98 پرداخت.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، صدا وسمیای خراسان رضوی در روز راهپیمایی  22 بهمن با تهیه  برنامه های ویژه و متنوع مهمان خانه های هم استانی های عزیز بود.
ویژه برنامه "با شکوه مثل همیشه"  نیز از ساعت 8الی 12 به تهیه کنندگی عباس غلام پور روی آنتن رفت. در این برنامه تلاش شد حضور مردم شهید پرور استان در راهپیمایی روز 22 بهمن را به تصویر بکشد.
برنامه « با شکوه مثل همیشه » با حضور مجریان رضا سالار و رئوف ذباح ،کارشناسان سیاسی و همچنین خوانندگان استانی ضمن ترقیب مردم به حضور در راهپیمایی و تجدید بیعت با آرمان های انقلاب گزارشاتی از حضور مردم نیز پخش کرد.
این برنامه با 8 اکیپ مستقر در بیمارستان موسی ابن جعفر،هتل سایه،هتل قصر،رواق امام خمینی(ره)،میدان 15 خرداد،میدان بسیج، همچنین دو گروه گزارشگر به انعکاس حضور پر شور شعور مردم در مشهد در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن پرداخت .
«روز انقلاب » عنوان ویژه برنامه ای دیگری است که از صدای مرکز خراسان رضوی به تهیه کنندگی رضا سلیمانی از ساعت7 الی 12 با آیتم هایی نظیر کارشناسی، گزارش، ترانه های محلی و انقلابی، پیامک های مردمی و ... و پشتیبانی چهار گروه گزارشگر مستقر در مسیر راهپیمایی به همراه واحد سیار رادیویی استقرار یافته در محل راهپمایی به صورت زنده حضور مردم خدا جو قدر شناس مشهد را انعکاس داد.
همچنین برنامه ی  زنده ی « صحن انقلاب » از رادیو سراسری زیارت به تهیه کنندگی امیر رضا رئوف با آیتم هایی نظیر کلام امام و رهبری و بزرگان، مصاحبه با فعالان انقلابی، ارتباط با اماکن زیارتی سطح کشور و استان و ارتباط گزارشی با سایر استان ها حضور حماسی و با اقتدار مردم ولایی و همیشه در صحنه را پوشش داد.
حوزه خبر   با 10 گروه گزارشگر به انعکاس حضور پرشور مردم شهید پرور خراسان رضوی در راهپیمایی 22 بهمن را انعکاس دادند.