سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

ویژه برنامه های صدا وسیمای فارس به مناسبت 9 دی - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا وسیمای فارس به مناسبت 9 دی

ویژه برنامه های صدا وسیمای فارس به مناسبت 9 دی

 

صدا و سیمای فارس به مناسبت 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها،  برنامه "صبح پارسی" ساعت 7:40، "کاشانه مهر" ساعت 10 صبح به مدت 60 دقیقه،"نگاه روز" ساعت  11:15به مدت 20 دقیقه "فارسی شو" ساعت 21:15 به مدت 60 دقیقه از 7 تا 9 دی ماه و ویژه برنامه "روز نهم دی" ساعت 9 صبح تا 11:30 از برنامه های سیمای فارس است.

رادیو فارس نیز با ویژه برنامه های "ایران من" از ساعت ۹ تا ۱۱ با پوشش مراسم شیراز و شهرستانها،گزارش مردمی،کارشناسی و تحلیل، سرودهای حماسی، تلفن و پیامک، برنامه "روز بصیرت" با هدف تحلیل و بررسی اهمیت ۹ دی، برنامه "ترنم حکمت"و پخش گزیده ای از کلام رهبرانقلاب مرتبط با ۹ دی ماه و فتنه ها و نقش بیگانگان و.... ،"مجله فارس" با هدف اطلاع رسانی در خصوص مراسم ۹ دی ماه در شیراز و شهرستانها روز بصیرت و میثاق امت با ولایت را گرامی می دارد.

پوشش خبری مراسم 9 دی در شیراز و شهرستان های استان از اقدامات واحد خبر این مرکز است.

همچنین طراحی صفحه اطلاع رسانی ویژه تولیدات رسانه ای با محوریت ۹ دی ماه در وب سایت فارس، انتشار بیش از ۶۰ قالب محتوایی در فضای مجازی همانند موشن گرافیک، اینفوگرافیک، سرود، سخنرانی... ، دریافت تولیدات کاربرساخته و مردمی از اجتماع باشکوه مردم شیراز در روز  ۹ دی ماه و پخش آن از شبکه فارس در دستور کار فضای مجازی مرکز فارس است.