سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

ویژه برنامه های صدا وسیمای مازندران در هفته بسیج - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا وسیمای مازندران در هفته بسیج

ویژه برنامه های صدا وسیمای مازندران در هفته بسیج

 

به منظور گرامیداشت و پاسداشت حماسه ها و رشادت های دلاورمردان بسیجی و خدمات ارزنده شان  در 8 سال دفاع مقدس، صدا وسیمای مرکز مازندران در هفته بسیج ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، در همین راستا سیمای مرکز در ویژه برنامه «تفکر پایدار» که در ۷ برنامه 50 دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی احمد باکر تولید شده، سعی برآن دارد تا با دعوت از کارشناسان و اساتید مجرب همراه با موضوعاتی چون: بسیج، ولایتمداری و انتظار، بسیج، فرهنگ و تمدن نوین اسلامی، بسیج، جوان وخود باوری، بسیج ،اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی، بسیج، خانواده و سبک زندگی اسلامی، بسیج مستضعفین در راه بیت المقدس، بسیج، ایثار و میثاق با شهدا در جهت تنویر افکار عمومی اقدام کند.

ارتقاء معرفت دینیِ روشن‏بینانه، معرفی دستاوردهای بسیج در دفاع مقدس و حیات انقلاب اسلامی و... از جمله اهدافی هست که دراین برنامه دنبال خواهد شد.

 برنامه «خداقوت» دیگر ویژه برنامه سیمای مازندران است که به تهیه کنندگی و کارگردانی آرش رمضانی در دو برنامه 20 دقیقه‌ای یاد و خاطره رشادت‌ها و ایثارگری‌های بسیجیان پیشکسوت هشت سال دفاع‌مقدس را گرامی داشته و به معرفی نسل حاضر بسیج و فعالان علمی و نخبگان بسیجی می پردازد.

همچنین برنامه «مازرونی شو» نیز در 7 برنامه 75 دقیقه ای به تهیه کنندگی رقیه یحیی زاده با مصاحبه با اقشارمختلف بسیج، گزارش فعالیت های بسیج در شهرستان ها، کلام امام و رهبری با موضوع فرهنگ بسیج در هفته بسیج به این مقوله می پردازد.

پخش سیما نیز روزانه فیلم‌های سینمایی و مستندها با موضوع بسیج، پخش سرود و نماهنگ و... را تقدیم مخاطبان مازنی خواهد کرد.

معاونت صدا هم در آستانه هفته بسیج به مدت یک هفته با ویژه برنامه« مدرسه عشق» با شنوندگان رادیو مازندران همراه خواهد بود.

«مدرسه عشق» عنوان ویژه برنامه مناسبتی هفته بسیج است که به تهیه کنندگی و نویسندگی مجید محمدی و گویندگی معصومه همتی به تعداد 7برنامه  45 دقیقه ای  بصورت زنده برای معرفی هفته بسیج و روز شمار این هفته با بخش های گزارش های مردمی و کارشناسی تهیه وتولید خواهد شد.

معرفی دستاوردهای بسیج، حضور بسیجیان برای کمک مومنانه  از اهداف این برنامه است. معرفی روز شمار و اتفاقات این سال که بیشتر رنگ وبوی کمک مومنانه داشته و اردوهای جهادی و... را می توان از محورهای موضوعی این برنامه یاد کرد.

معاونت اطلاعات و اخبار مرکز در قالب گزارش های ویژه خبری، گفتگوی ویژه خبری به صورت زنده، پوشش رویدادهای هفته بسیج در تمام نقاط استان، خبرهای ارسالی به خبرگزاری صداو سیما و... رویدادهای خبری هفته بسیج را منعکس خواهد کرد.

معاونت فضای مجازی مرکز نیز در کنار سایر معاونت های تولیدی با تولید موشن کلیپ های بیانات رهبری به مدت 1 دقیقه، تولید موشن گرافی اقتدار بسیج به مدت 2 دقیقه،  تولید 5 پوستر و 5 عکس نوشت ویژه هفته بسیج، تولید 7 کلیپ تهییجی گرامیداشت هفته بسیج به صورت روزشمار، تولید7 استوری موشن ویژه روزشمار برای اینستاگرام، نشر تولیدات صدا و سیمای مرکز در کانال ها و وب سایت به استقبال هفته بسیج خواهد رفت.