سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

ویژه برنامه های صدا وسیما در وضعیت سیل سیستان وبلوچستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا وسیما در وضعیت سیل سیستان وبلوچستان

ویژه برنامه های صدا وسیما در وضعیت سیل سیستان وبلوچستان

 

صدای مرکز سیستان و بلوچستان با تهیه و تولید دو برنامه "رادیو امداد" و "تدبیر" به بررسی وضعیت سیلاب در سیستان وبلوچستان می پردازد .

 به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای سیستان و بلوچستان،"رادیو امداد" عنوان برنامه رادیویی است که تحت عنوان اطلاع رسانی وامداد به وضعیت سیل در سیستان به صورت ویژه از رادیو شهری سیستان در حال پخش می باشد . این برنامه از ساعت 9 صیح آغاز وتا ساعت 22 ادامه دارد . ارتباط با فرماندار، شهردار ، مدیران ستاد بحران ، امدادگران وداوطلبان جمعیت هلال احمر ، مسئولین نیروی انتظامی ، مسئولین اداره کل راه و شهرسازی ، حمل ونقل جاده ای و..... همچنین ارتباط مستقیم با گزارشگران مستقر در مناطق سیل زده ، بیان نکات آموزشی در لحظه سیلاب ، حضور کارشناسان وراههای جلوگیری از آسیب های روحی  و روانی از جمله بخش هایست که در رادیو امداد به آن پرداخته شده است . تهیه کنندگی این برنامه ها را مریم نعیمی پور -ابوالقاسم حداد - احمد رمرودی جوان - مهدی گلوی و ابراهیم حسینی کیا بر عهده دارند وامیر صبوری -ابراهیم حسینی کیا -موسوی - علی دادی- رضایی -نعیم پور گزارش و اجرای این برنامه ها را بر عهده دارند.

"تدبیر" عنوان ویژه برنامه ایست که به بررسی وضعیت سیلاب در سیستان وبلوچستان می پردازد .این برنامه در چند بخش از رادیو هامون به صورت زنده به روی آنتن می رود . ارتباط تلفنی با ستاد بحران ، فرماندارن ، مسئولان و گزارشگران در شهرستان ها و بیان نکات ایمنی، آموزشی و بهداشتی در زمان سیل از جمله بخش هایست که به آن پرداخته می شود .این برنامه به تهیه کنندگی ندرت نوروزی در بخش صبح و در بخش عصر به تهیه کنندگی ابوالفضل سردشتی و گویندگی ام البنین میری و سارا بیگی پخش می شود .