سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکزخراسان رضوی در خجسته ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکزخراسان رضوی در خجسته ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکزخراسان رضوی در خجسته ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی


به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی، محسن نصرپور مدیر کل این مرکز با تبریک فرا سیدن ایام الله دهه مبارک فجر در سی ونهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  گفت بازخوانی انقلاب اسلامی برای زنده نگه داشتن یاد وخاطره رشادت ها وایثارگری های مردم انقلابی استان و معرفی دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در شبکه استانی در این ایام ،با ویژه برنامه هایی که این مرکزدر بخش های مختلف  تدارک دیده  است  .
محسن نصرپور از برنامه پلاک 57 در سیما ی این مرکز دردهه فجر نام برد و افزود درویژه جشن های مردمی به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان های استان با آیتم های متنوعی چون خاطره گویی، بیان دستاوردهای انقلاب در آن شهرستان و گزارش هایی از مردم در سطح شهرستان به تهیه کنندگی داوود شریفی در 10 قسمت 30 دقیقه ای آماده پخش می باشد. همچنین برنامه اشاره با حضور میهمانان ارشد استان برای بیان دستاوردها و خدمات نظام جمهوری اسلامی به صورت زنده و گفتگو محور به تهیه کنندگی آرش رهبر وبرنامه میز گرد  گرا  با رویکرد گفتمان انقلاب با حضور چهره های انقلابی و فرهنگی کشوری و تحلیل و بررسی مسائل ایران نیز از دیگر برنامه های سیمای خراسان رضوی می باشد.
وی گفت :سیمرغ پانزدهم برنامه ترکیبی – زنده با حضور میهمانان و چهره های سینمایی استان و کشور به بررسی برگزاری جشنواره فیلم فجر در مشهد می پردازد وهمچنین مستندهای تولید شده با رویکرد انقلاب هر روزه پخش خواهد شد.
وی افزود ویژه برنامه ۲۲ بهمن با اطلاع رسانی و زمینه سازی حضور گسترده مردم استان در راهپیمایی با شکوه این روز با بخش های متنوع و ارتباط مستقیم با شبکه های دیگر به انعکاس این رویداد بزرگ تاریخی در بهمن ۱۳۹۶ می پردازد و از ساعات ابتدایی شروع راهپیمایی با پوشش مراسم حضور مردم استان را برعهده خواهد داشت.
مدیر کل صدا وسیمای خراسان رضوی از برنامه های متنوع  صدای خراسان رضوی در دهه فجر به مسابقه رادیویی چهل برگ
که در قالب 10 برنامه 30 دقیقه ای از شهرستان های استان خراسان رضوی با حضور مردم استان در شهرهای مختلف به تهیه کنندگی محمد کمالی خبر داد و  افزود:
 این مسابقه دارای سه مرحله سؤالات مربوط به انقلاب اسلامی، بیان خاطره توسط یکی از اهالی شهرستان موردنظر و طرح 5 سؤال از خاطره گفته شده و مرحله سوم یا موسیقی مرتبط با ایام انقلاب وشعار مربوط به ایام را حدس می زنند. این برنامه با سه گروه برگزار می شود.
 رادیو انقلاب ،دهکده وویژه برنامه 22بهمن وهمه برنامه های روتین رادیو خراسان رضوی  به موضوع دهه فجر خواهند پرداخت.
مدیر کل صدا وسیمای خراسان رضوی از برنامه های برونمرزی این مرکز به برنامه های رادیودری با نام گاه شمار انقلاب 7 دقیقه ،سلام انقلاب 40 دقیقه ،بچه های انقلاب 15 دقیقه ،در خانه با بهمن 50 دقیقه ،سخن انقلاب 15 دقیقه و بخوانیم انقلاب 10 دقیقه یاد کرد.وهمچنین جمعه صبحگاهی، شیفت نیم روزی، جمعه نیم روزی و ویژه برنامه چله ی انقلاب از دیگر برنامه رادیو دری ویژه این ایام است. رادیو تاجیکی و رادیو ازبکی نیز به فراخور در برنامه های ویژه این ایام را گرامی خواهند داشت.
وی همچنین با اشاره به اقدامات معاونت فضای مجازی این مرکز افزود با توجه به تاثیرات این فضا در جامعه در این محیط هم همکارانمان تلاش های خود را بکار گرفته اند و در بستر فضای مجازی و ایجاد صفحه ویژه در وب سایت مرکز و بارگذاری تولیدات و محصولات رسانه ای مناسب از دیگر اقدامات معاونت فضای مجازی ورادیو زیارت  این مرکز برای گرامیداشت ایام الله فجر پیروزی انقلاب اسلامی است.
گفتنی است سیمای خراسان رضوی با 62 ساعت ،صدای این مرکز با 82ساعت و واحد شعر وموسیقی با 10 قطعه به استقبال این روز های بیاد ماندنی می روند.