سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز اردبیل برای 9 دی - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز اردبیل برای 9 دی

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز اردبیل برای 9 دی

 

صدا و سیمای مرکز اردبیل ویژه برنامه های متعددی را برای روز ۹ دی ( روزتجلی بصیرت) تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، معاونت صدای مرکز با تولید و پخش ویژه برنامه های " بصیرت حماسه سی" به تهیه کنندگی رسول مهاجر  از ساعت 8:30 صبح به استقبال این روز حماسی می رود. مرور خاطرات 9 دی در محرم سال 1388 و یادآوری حماسه باشکوه مردم شریف کشور، در حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل(ره) یکی از عوامل موثر در مقابله با حرمت شکنی ها و توطئه های دشمنان اسلام و استکبار جهانی است و باعث تقویت روحیه همدلی و وحدت مرم می شود.

" میزگرد اوز اوزه" دیگر ویژه برنامه رادیو مرکز اردبیل است که به مناسبت روز تجلی بصیرت ساعت 12:30 به تهیه کنندگی محمد فرنام پخش می شود.گزارش از مراسم های سطح شهر به این مناسبت, صحبت های کارشناس برنامه با موضوع اصل ولایت فقیه و نقش ولایت در رهبری و هدایت جامعه و بصیرت و دشمن شناسی از آیتم های اصلی این برنامه ها است

همچنین رادیو اردبیل علاوه بر ویژه برنامه های مذکور در همه برنامه های روتین نیز به  اهمیت حماسه نهم دی به عنوان یکی از روزهای سرنوشت ساز تاریخ ملت ایران پرداخت می کند.

معاونت سیمای مرکز اردبیل نیز با پخش دو ویژه برنامه "گفتگوی ویژه " در روزهای شنبه و یکشنه ساعت 20:30 به تهیه کنندگی بهرام ایرانی و با حضور سردار طهماسبی هماهنگ کننده بسیج کشور و همچنین آقای قاسمیان کارشناس و تحلیل گر مسائل سیاسی به تبیین تجلی حضور مردم در این روز تاریخی خواهند پرداخت. حوزه سیما در سایر برنامه های روتین خود مانند گئجه لر(برنامه شبانگاهی)، اویم قراریم و تزه گون (برنامه صبحگاهی)، اوشاقلار آی اوشاقلار و... به تبیین حماسه 9 دی ماه 88 می پردازند.

  معاونت خبر اردبیل نیز همچون معاونت های صدا و سیما درسالروز حماسه ۹دی اقدام به برنامه ريزي و تولید گزارشهاي توليدي و خبری با محوریت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نموده است.همچنین معاونت خبر نشست ها و همایش های مرکز استان و سایرشهرستانها را که با موضوع بصیرت ملت ایران درمقابل توطئه های استکبار جهانی برگزار می شود، منکس می نماید.

معاونت فضای مرکز اردبیل نيز با طراحي و بارگذاري صفحه ويژه 9 دی ماه، اقدام به درج اخبار و ویژه برنامه های مرکز ،گزارش مردمی، درج تولیدات ویژه، ‌باز نشر اطلاعات و فراخوان عکس و فیلم با موضوع روز تجلی بصیرت  نموده است.