سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز بوشهر به مناسبت عید نوروز - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز بوشهر به مناسبت عید نوروز

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز بوشهر به مناسبت عید نوروز

 

صدا و سیمای مرکز بوشهر ویژه برنامه هایی را به مناسبت ایام نوروز تهیه و تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ، سیمای مرکز بوشهر برای لحظه تحویل سال ویژه برنامه تلویزیونی با عنوان بهار بوشهر را ساعت 6 صبح به مدت 200 دقیقه تدارک دیده است. این برنامه  شامل بخش های گزارش- مهمان – موسیقی – معرفی اماکن گردشگری و سیاحتی و مسابقه به تهیه کنندگی مرتضی قائد پوری  تولید شده است.

همچنین ویژه برنامه نوروزی یه خونه یه دریا برنامه صبحگاهی ایام نوروز است .این برنامه شامل بخش های آداب و رسوم – گزارش – مهمان و موسیقی است  . این برنامه از نهم فروردین ساعت 10 صبح در ده قسمت 60 دقیقه ای از شبکه بوشهر پخش می شود.

ویژه برنامه شبانگاهی با عنوان بهار بوشهر از یکم فروردین هر شب ساعت 21:30 در 13 قسمت 60 دقیقه ای تولید شده است که شامل  بخش های آیین های نوروز- معرفی جاذبه های گردشگری ، تاریخی – مصاحبه و گزارش از مهمانان از شبکه بوشهر پخش می شود.

برنامه مرمرشک صدای مرکز بوشهر با رویکرد تفریحی – فرهنگی تولید شده است.  و شامل بخشهای طنز – معرفی مناطق گردشگری و معرفی استان است و از یکم فروردین تا پانزدهم فروردین در دو قسمت صبحگاهی و عصرگاهی پخش می شود.  بخش صبحگاهی از ساعت 10:30 به مدت 180 دقیقه و عصر گاهی ساعت 17:30 به مدت 180 دقیقه که به همت تمامی تهیه کنندگان رادیو تولید شده است.