سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۴۰۰

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز بوشهر در ایام نوروز - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز بوشهر در ایام نوروز

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز بوشهر در ایام نوروز

 

برنامه مرمرشک از صدا ، راهیان نور ، بچه های آفتاب ، بهار بوشهر ، وِیژه برنامه تحویل سال نو  از سیمای مرکز بوشهر پخش می شود.

مرمرشک ویزه نوروز  که برنامه ای فرهنگی ، اجتماعی ، تفریحی و سرگرم کننده است از 29 اسفند تا 16 فروردین از ساعت 10 صبح به تهیه کنندگی  مختار فیاض از صدای مرکز بوشهر پخش می شود.

برنامه راهیان نور ویژه نوروز از ساعت 10صبح  از یکم تا 13 فروردین به تهیه کنندگی حسین دهقانی از سیمای مرکز بوشهر پخش

می شود  برگزاری سفره هفت سین مسافران نوروزی در جزیره مقاومت (جزیره خارگ ) سرزمین پاک شهیدان موضوع این برنامه است .

برنامه بچه های آفتاب برنامه شاد و مفرح ،  سرگرم کننده و آموزشی به مناسبت نوروز 98 با هدف اطلاع و آموزش به کودکان و نوجوانان است این برنامه شامل قسمتهای مختلف از جمله نمایش ، کارتون ، گزارش و سرود و آهنگهای مخصوص کودک  به تهیه  کنندگی محمدرضا میرشکاری از اول تا شانزدهم فروردین  از ساعت 17 از سیمای مرکز بوشهر پخش می شود.

 بهار بوشهر از یکم تا شانزدهم فروردین از ساعت 21 به تهیه کنندگی مهدی شریفی از سیمای مرکز بوشهر پخش می شود . این برنامه مششتمل از بخشهای گزارش مردمی ، مسابقه ، موسیقی های سنتی ، خواندن پیامک های ارسالی بینندگان ، معرفی جاذبه های گردشگری استان ، گزارش از راهیان نور دریایی ، معرفی مشاهیر و بزرگان استان بوشهر ، شعر خوانی ویژه نوروز ، معرفی اغذیه های محلی استان بوشهر برای مهمانان نوروزی ، اخبار ویژه هواشناسی و بررسی راه های استان در ایام نوروز  ... از آنتن سیمای مرکز بوشهر پخش می شود.

ویزه برنامه تحویل سال نو (سال 98 ) از ساعت 23  به تهیه کنندگی مهدی شریفی از سیمای مرکز بوشهر پخش می شود و شامل بخشای متنوعی از قبیل ازتباط با گلزار شهداء ، گزارش از مهمانان نوروزی استان ، رسم و رسوم عید در استان ، پخش موسیقی شاد ، حضور مهمان ویزه ، پخش پیام نوروزی مقام معظم رهبری ، ریاست جمهوری و نماینده محترم ولی فقیه در استان بوشهر است .