جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز خوزستان در گرامیداشت هفته بسیج - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز خوزستان در گرامیداشت هفته بسیج

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز خوزستان در گرامیداشت هفته بسیج

 

به مناسبت گرامیداشت  هفته پر افتخار  بسیج ، صدا و سیمای مرکز خوزستان ویژه برنامه هایی را به شرح ذیل به این مناسبت تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خوزستان ، "پلاک عشقی" عنوان ویژه برنامه ای است که به تهیه کنندگی قدرت اله عموزاده در هفته بسیج از صدای این مرکز پخش میشود. این ویژه برنامه که در این هفته هر روز از ساعت 12:30 الی 13 بصورت زنده پخش می شود دارای بخش های چون با راویان  بیان خاطراتی از زبان بسیجیان استان،یادگاری ، معرفی قشرهای مختلف بسیج، معرفی پایگاه های مقاومت نمونه بسیج استان، کلام امام و رهبری در مورد بسیج و بسیجی، خوانش کتاب  با موضوع بسیج، ، یادیاران (گرامیداشت یاد و خاطره دلاور مردان بسیجی هشت سال دفاع مقدس ) و پخش موسیقی و سرود ها ی  خاطره انگیز سالهای دفاع مقدس از آیتم های  این برنامه می باشد .

همچنین "صدای پای کارون"  به تهیه کنندگی تلناز سکز  و امین حسین زاده  و با گویندگی زهرا پرورش با موضوع سخنان رهبری در خصوص بسیج و فرهنگ بسیجی ، گزارش ، موسیقی با کلام و بی کلام و .....برنامه پنج نخل به تهیه کنندگی امید خسروی که  اختصاص دارد به برگزاری نمایشگاه بسیج در مصلی اهواز به مدت 60 دقیقه  از دیگر برنامه های صدای مرکز خوزستان در پاسداشت  هفته بسیج می باشد.

سیمای مرکز خوزستان نیز  برنامه  " شبهای کارون " را  بطور ویژه  در این هفته هر شب ساعت 22 به تهیه کنندگی اکبر صابری نژاد بصورت زنده  از محل برگزاری نمایشگاه هفته بسیج به مدت 55 دقیقه  پخش خواهد کرد.

حضور فرماندهان بسیج و سپاه ، معرفی فعالیت های شاخص پایگاه های بسیج ، سخنان مقام معظم  رهبری در خصوص موضوعات فرهنگی  و تفکر بسیجی ، تبیین دیدگاه های بسیج با  موضوعات فرهنگی، سیاسی و اجتماعی از آیتم های این برنامه می باشد. پخش  فیلم های سینمایی با موضوع دفاع مقدس، فیلم های مستند با موضوع فعالیت های بسیج در حوزه رونق تولید از دیگر برنامه های سیمای مرکز خوزستان در راستاای گرامیداشت  این  هفته  مبارک می باشند.

معاونت فضای مجازی صدا و سیمای مرکزخوزستان  نیز با تصاویر اینفوگرافی، موشن گرافی، پوستر و عکس نوشت به این هفته می پردازد .