سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان به مناسبت سوم خرداد - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان به مناسبت سوم خرداد

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان به مناسبت سوم خرداد

 

 به مناسبت سوم خرداد و به منظور پاسداشت حماسه ها و پایمردی های دلاور مردان سالیان عزت و شرف دفاع مقدس ، صدا و سیمای مرکز سمنان ویژه برنامه هایی را به این مناسبت تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان " یاد حماسه" عنوان ویژه برنامه ای است که به تهیه کنندگی علی رضا حافظی از سیمای این مرکز پخش می شود.

 این ویژه برنامه که در شب های سوم و چهارم خرداد از ساعت 21 الی 22 بصورت زنده پخش می شود دارای بخش های متنوعی می باشد.

دعوت و گفتگو با فرماندهان شرکت کننده در عملیات آزاد سازی خرمشهر، بازگویی خاطراتی از رزمندگان دوران دفاع مقدس، دعوت از راویان دفاع مقدس، دعوت از بانوان ایثارگر، دعوت از روحانیون مرتبط با دفاع مقدس و پخش سرود ها و نواهای خاطره انگیز سالیان دفاع مقدس از آیتم های " یاد حماسه " می باشد.

همچنین صدای مرکز سمنان هم  2 قسمت مستند رادیویی به تهیه کنندگی و گزارشگری مهران مجید پناه  به نام های  " خرمشهر، شهری در آسمان" و مستند گزارشی " روز سوم" را به مناسبت یوم الله سوم خرداد تهیه و پخش می کند.

پوشش خبری برنامه های صبحگاه مشترک،  رژه های موتوری، یادواره های شهدا ، مسابقه های ورزشی و فرهنگی ، نمایشگاه های عکس،  همایش ها و یادبودها در مدارس و دانشگاه ها و پوشش دیگر برنامه های مناسبتی اعلامی از سوی بنیاد حفظ آثار، از برنامه های معاونت خبر مرکز سمنان در  این ایام می باشد.