سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان در سالروز حماسه نهم دی - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان در سالروز حماسه نهم دی

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان در سالروز حماسه نهم دی

 

صدا و سیمای مرکز سمنان به مناسبت نهم دیماه ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان صدای این مرکز ویژه برنامه زنده " روز بصیرت" در روز نهم دی از ساعت 9 الی 10:30 به تهیه کنندگی فاطمه سلطانعلیان و با آیتم های زیر به روی آنتن خواهد برد.

لحظه شناسی که شامل سخنان و رهنمود های رهبر معظم انقلاب در خصوص فتنه های مهم تاریخی و عبرت آموزی از آنهاست ، تفکر و عبرتها که بحث کارشناسی پیرامون فتنه نهم دیماه است ، آنونس های مرتبط ، اطلاع رسانی از محل تجمع مردم در سراسر استان ، گزارش های زنده از تجمع مردم بصیر استان ، سرود های حماسی مرتبط و تلفن ها و پیامک های مردمی.

همچنین در برنامه های جوان ، کوچه دلگشا ، جزر و مد ، بچه ها سلام ، شبهای نقره ای و صبح بخیر قومس هم به این موضوع پرداخته خواهد شد.

 سیمای مرکز سمنان هم با ویژه برنامه " حماسه بصیرت " در ساعت 21 جمعه هشتم دی ماه به تهیه کنندگی محمد علی یوسفیان با مخاطبان خود همراه خواهد بود.

میهمان حضوری وبحث پیرامون ولایت مداری و بصیرت افزایی ، گزیده ای از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص نه دی و بصیرت ،  مسابقه پیامکی ، ارتباط تلفنی با کارشناسان و سرود های حماسی از آیتم های  حماسه بصیرت است.

برنامه پرسمان سیما هم در ساعت 20:20 روز نهم دیماه با دعوت از کارشناسان به این موضوع خواهد پرداخت.

همچنین راهپیمایی و تجمع مردم شهر سمنان در روز نه دی هم پوشش تصویری داده خواهد شد.

پخش مستندی در مورد حضور گسترده مردم شهرستان شاهرود در دفاع از حریم ولایت در ایام فتنه سال 88  به تهیه کنندگی محمد رضا ملکی و فیلم سینمایی با موضوع حماسه نه دی ، کلیپ ، نماهنگ ، پخش سخنان رهبر معظم انقلاب و زیر نویس از دیگر برنامه های سیمای مرکز سمنان به مناسبت  حماسه نه دی است.