سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان در هفته بسیج - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان در هفته بسیج

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان در هفته بسیج

 

به مناسبت هفته بسیج و به منظور پاسداشت حماسه ها و پایمردی های دلاور مردان بسیجی در سالیان عزت و شرف دفاع مقدس ، صدا و سیمای مرکز سمنان ویژه برنامه هایی را به این مناسبت تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان "مدرسه عشق" عنوان ویژه برنامه ای است که به تهیه کنندگی فاطمه سلطان علیان در هفته بسیج از صدای این مرکز پخش می شود. این ویژه برنامه که در این هفته هر روز از ساعت 17:30 الی 18:30 بصورت زنده پخش می شود دارای بخش های متنوعی می باشد.

بیان خاطراتی از زبان بسیجیان استان، پخش  برش هایی از قطعات صوتی فیلم های سینمایی دفاع مقدس، معرفی قشرهای مختلف بسیج، معرفی پایگاه های مقاومت نمونه بسیج استان، کلام امام و رهبری در مورد بسیج و بسیجی، داستانک هایی با موضوع بسیج، بحث کارشناسی در مورد موفقیت های چهل ساله  بسیج ، گزارش هایی از اردو های جهادی و تلاش های بسیجیان در حوزه تحقق اقتصاد مقاومتی  و پخش سرود ها و نواهای خاطره انگیز سالیان دفاع مقدس از آیتم های  یادگار ماندگار است.

همچنین پخش 4 قسمت "مستند رادیویی"  به تهیه کنندگی و گزارشگری مهران مجید پناه ، برنامه " مثنوی پایداری " با موضوعاتی چون: اردو های جهادی ، نقش بسیج در حال حاضر و معرفی سرداران شهید استان ، "نمایش رادیویی" با موضوع دفاع مقدس و "شمیم ولایت" با موضوع سخنان رهبری در خصوص بسیج و فرهنگ بسیجی از دیگر برنامه های صدای مرکز سمنان در هفته بسیج میباشد.

 سیمای مرکز سمنان هم ویژه  برنامه  " نقطه رهایی"   را در این هفته هر شب از ساعت 22:20 تا 23  به تهیه کنندگی عباس ایمانیان پخش خواهد کرد.

معرفی نخبه های بسیجی، مستندهای کوتاه معرفی بسیجیان عرصه اقتصاد و خدمت رسانی به مردم، گزارش ازمحله های محروم شهر با عنوان محله های اسلامی، معرفی فعالیت های شاخص پایگاه های بسیج ، دعوت ازگروه های سرود، سخنان رهبری در خصوص موضوعات فرهنگی  و تفکر بسیجی ، تبیین دیدگاه های بسیج در خصوص موضوعات فرهنگی، سیاسی و اجتماهی از آیتم های "نقطه رهایی" هستند .

پخش  فیلم های سینمایی با موضوع دفاع مقدس، پخش 5 قسمت مستند با عنوان" دست یاری" با موضوع فعالیت های بسیج در حوزه رونق تولید و 4 قسمت مستند با عنوان " ملازمان حرم"  از برنامه های دیگر سیمای مرکز سمنان در این هفته پر افتخار می باشند.

 همچنین معاونت فضای مجازی صدا و سیمای مرکز سمنان هم چند نماهنگ، کلیپ تصویری یک دقیقه ای اینستاگرامی، پادکست، اینفوگرافی، موشن گرافی، پوستر و عکس نوشت را برای این هفته آماده کرده است.