سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان به مناسبت دهه مبارک فجر - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان به مناسبت دهه مبارک فجر

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان به مناسبت دهه مبارک فجر


صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان به مناسبت دهه مبارک فجر برنامه های متنوعی را تهیه و تدارک دیده است.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای سیستان و بلوچستان، ماه آفتاب ویژه برنامه دهه فجر است که از سیمای شبکه هامون ویژه دهه فجر از سراوان به روی آنتن تلویزیون می رود .  این برنامه با حضور در کانون فرهنگی دانشگاه سراوان با فضای دهه فجر رویدادهای انقلاب را در چهلمین سالگرد پیروزی ارزشمند انقلاب اسلامی روایت می کند ، حضور یادگاران انقلاب ، خانواده شهدا ومسئولان به همراه پخش ویژه برنامه های مناسبتی از بخش های است که در این برنامه خواهید دید . مهرداد وزیری مهر تهیه کنندگی برنامه ماه آفتاب را از ساعت 20:30 تا 21:30 دقیقه بر عهده دارند .
خیابان آزادی عنوان ویژه برنامه ایست ک در ایام دهه فجر در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از شبکه استانی صدای مرکز سیستان وبلوچستان تهیه و پخش خواهد شد .
این ویژه برنامه روایتگر روزهای مقاومت فجرآفرینان ، سربازان دلیر و شجاعی که با از خودگذشتگی وایثار جان خود را در راه اسلام وانقلاب فدا کردند . در این برنامه با بیان خاطرات روزهای انقلاب ، رشادت ها و دلاوریها رزمندگان ، جانبازان و شهیدان یاد ونامشان گرامی داشته می شود .
حضور چهره های فعال انقلابی و سیاسی ، تحلیل وبررسی رویدادهای انقلاب ، روزشمار انقلاب و گزارش وپخش سروهای ملی وانقلابی از بخش های برنامه خیابان آزادی است .
این برنامه در دهه فجر از ساعت 17تا 19 به تهیه کنندگی کوروش شیرزایی از رادیو زاهدان به روی انتن می رود .
ویژه برنامه صدای انقلاب هر روز صبح 7 تا 8 صبح به مدت 60 دقیقه از رادیو شهری زابل به تهیه کنندگی خانم نعیم پورپخش می شود.