جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز مهاباد در روز جهانی قدس - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز مهاباد در روز جهانی قدس

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز مهاباد در روز جهانی قدس

 

به منظور انعکاس حضور گسترده مردم در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس صداوسیمای مرکز مهاباد ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است.
«هاواری رزگاری (فریاد آزادی)» عنوان ویژه برنامه صدای مرکز مهاباد است که در120 دقیقه به تهیه کنندگی شیدا چلبی همزمان با شروع راهپیمایی و تا پایان آن به صورت زنده و مستقیم با هدف پوشش حماسه حضور مردم مهاباد در روز قدس پخش خواهد شد.
در این برنامه گزارشگران همزمان با شروع راهپیمایی ازچگونگی حضور مردم گزارش تهیه کرده و کارشناسان نیز به طور زنده دربرنامه حضور پیدا می کنند و از زوایای مختلف به مساله قدس و بیداری اسلامی می پردازند.
تاریخچه اشغال فلسطین و جنایات صهیونیسم، پیام های مسئولین و مردم، موسیقی و سرود و ارتباط با مراکز از دیگر بخش های این برنامه است.
سیمای مرکز مهاباد نیز باهدف انکاس شور، شعور و بصیرت مردم غیور شهرستان مهاباد در راهپیمایی روز جهانی قدس وانعکاس این رویداد مهم ویژه برنامه ای را با عنوان «روز همبستگی » به طور مستقیم تهیه و پخش می نماید.
این برنامه درساختار ترکیبی با آیتم هایی همچون: پلاتو مجری،کلام نور، کارشناس، سرود، وله، گزارش و راهپیمایی و مراسم روز قدس را منعکس می نماید.
در برنامه «روز همبستگی» با دعوت ازکارشناسان به بررسی ابعاد سیاسی ، اجتماعی روزجهانی قدس پرداخته می شود.
«روز همبستگی» در روز جهانی قدس به مدت 150 دقیقه به تهیه کنندگی فرامرز خاتمی و کامران یوسفی ازسیمای مرکز مهاباد بر روی آنتن خواهد رفت.
واحد خبر مرکز نیز چند روز قبل از روز جهانی قدس به این امر مهم پرداخته و با تهیه خبرهای مکتوب، گزارش های رادیویی و تلویزیونی تا پایان روز جهانی قدس به موضوع فلسطین و قدس می پردازد.