جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در شب های قدر - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در شب های قدر

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در شب های قدر


صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری با ویژه برنامه های متنوعی به استقبال شب های قدر می رود.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری: همزمان با شب های قدر و ایام ضربت خوردن و شهادت حضرت علی (ع) برنامه های مختلفی در صدا و سیمای استان تولید و پخش می شود.
ویژه برنامه شب های قدر سیمای جهان بین شامل ارتباط زنده از مصلای بزرگ امام خمینی شهرکرد و پخش کامل مراسم احیای شب های قدر و عزاداری شهادت حضرت علی(ع)، قرائت دعای پرفیض جوشن کبیر، سخنرانی مذهبی، مراسم قرآن به سرگرفتن، دعا و نیایش و صحبت های مجری است که از ساعت 23 به تهیه کنندگی حمید کاووسی در این شب ها پخش می شود.
 همچنین برنامه "عقیق" ویژه شب های قدر به منظور تبیین فضیلت ها و فیوضات شب های قدر با بخش های متنوع، همراه لحظات معنوی بینندگان شبکه استانی می شود.
ادعیه و متون مناسبتی با موضوع شب های قدر، مداحی، مباحث کارشناسی، موسیقی تصویر، گفتار متن و حضور هنرمند نقاش و طراحی متناسب با موضوع، بخش های ویژه برنامه"عقیق" را تشکیل می دهند که به تهیه کنندگی طیبه اسماعیلی و کارگردانی یزدان کیانی و با اجرای احمد باقری از ساعت 21 به مدت 45 دقیقه از سیمای جهان بین پخش می شود.
معاونت صدای مرکز هم به پخش زنده و پوشش مراسم احیای شب های قدر از مصلای امام خمینی شهرکرد می پردازد.
پخش زنده سخنرانی های مصلی، دعای جوشن کبیر، مراسم قرآن بر سرگذاشتن و پخش ادعیه و مناجات در فواصل استراحت شب زنده داران از بخش های ویژه برنامه های شب های قدر است که به تهیه کنندگی مهشید موسویان، کبری موسوی و فاطمه دهقانی، ساعت 22  از رادیوی استان پخش می شود.