سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری همزمان با شب های قدر و شهادت حضرت علی(ع) - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری همزمان با شب های قدر و شهادت حضرت علی(ع)

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری همزمان با شب های قدر و شهادت حضرت علی(ع)


صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری همزمان با شب های قدر، ایام ضربت خوردن و شهادت حضرت علی(ع) با تهیه و پخش ویژه برنامه های مختلفی با مردم استان همراه می شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، ویژه برنامه شب های قدر سیمای جهان بین شامل ارتباط با مصلای بزرگ امام خمینی شهرکرد، پخش مراسم احیای شب های قدر و عزاداری شهادت حضرت علی(ع)، قرائت دعای پرفیض جوشن کبیر، سخنرانی مذهبی، دعا و نیایش و صحبت های مجری است که با هدف تبیین فضایل و فیوضات شب های قدر از30 دقیقه بامداد به مدت120دقیقه به تهیه کنندگی فرشاد صالحی در این شب ها پخش می شود.
همچنین برنامه «عقیق» ویژه شب های قدر و ایام ضربت خوردن و شهادت حضرت امیرالمؤمنین(ع) با بخش های متنوع، همراه لحظات معنوی بینندگان شبکه استانی می شود.
این برنامه با هدف تبیین فضایل و ویژگی های اخلاقی حضرت علی(ع) و توصیف شرایط جهان اسلام در زمان خلافت امیرالمؤمنین از شب نوزدهم ماه رمضان به مدت پنج شب به روی آنتن می رود.
ویژه برنامه «عقیق» در بخش های مرثیه خوانی، کارشناس، گزارش، نماهنگ، شعرخوانی شاعران هم استانی و میان برنامه از ساعت21 به مدت45 دقیقه به تهیه کنندگی صالح جلیلی و اجرای جمال خدابخشی از سیمای جهان بین پخش می شود.
معاونت صدای مرکز نیز در برنامه های روتین و روزانه خود در این ایام به مناسبت های ضربت خوردن و شهادت حضرت علی(ع) می پردازد و در شب های قدر با ویژه برنامه «قرار عاشقانه» با مؤمنان شب زنده دار همراه می شود.
پخش دعای جوشن کبیر، مباحث کارشناسی، مباحث معرفتی،آنونس، ادعیه و مناجات، بسته های صوتی گویندگان افتخاری، بزرگداشت درگذشتگان کرونا و ارتباط با خبرنگاران آزاد و افتخاری در نقاط مختلف استان، از بخش های ویژه برنامه رادیو جهان بین در شب های قدر است.
ویژه برنامه «قرار عاشقانه» در شب های قدر به تهیه کنندگی مهشید موسویان و فاطمه دهقانی و گویندگی مریم خلجی از ساعت22 تا 3 بامداد پخش می شود.
معاونت فضای مجازی صدا و سیمای استان هم با تولید پوستر، اینفوگرافیک، استوری موشن ویژه هر روز، بازنشر ویدئو و پادکست های تولیدی و تأمینی با موضوعات اعتقادی در فضای مجازی، برگزاری پویش سراسری «خلوت انس»، ایجاد صفحه ویژه در وب سایت مرکز، بارگذاری محتوای تولیدی در پیام رسان ها و استفاده از ظرفیت اپلیکیشن جهان بین همراه؛ در ایام ضربت خوردن و شهادت حضرت علی(ع) و شب های قدر با مخاطبان خود در شبکه های اجتماعی همراه می شود.