جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز گیلان در خجسته ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز گیلان در خجسته ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز گیلان در خجسته ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

 

صدا و سیمای مرکز گیلان در ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  ویژه برنامه هایی تهیه و پخش خواهد کرد.

رادیو گیلان با شش ویژه برنامه با عناوین :«گول بومه بهار بومه»، «زنگ انقلاب»،«برف و بهار»،«فیچر(انقلاب)»،«خاطرات انقلاب» و « روزهای انقلاب(روزشمار)» ، مخاطبان خود را همراهی می کند. «گول بومه بهار بومه»، ویژه برنامه گفتگو محور صبح گاهی  صدای مرکز گیلان است به مدت 60 دقیقه در 10 برنامه به تهیه کنندگی فرهاد بیانی فر با بخشهای ترانه های انقلابی، گزارش،  گفتگو با مهمان پیرامون انقلاب،نقش روحانیت و امام خمینی(ره) در پیروزی انقلاب و.. و حضور هنرمندان پخش می شود./« برف و بهار » ویژه عصر رادیو تهیه می شود و با آیتمهای نمایش طنز،پیامک،پیام تلفنی، گزارشهای ویژه ،خاطرات انقلاب ،بسته های صوتی  ویژه ،سرودهای انقلابی،  مطالب دهه فجر به مدت 120 دقیقه به تهیه کنندگی حسین صدیقی،کامران سحر خیز و مهدی آذری در 10 برنامه تهیه و پخش می شود./«روزهای انقلاب(روزشمار)» عنوان مستند ی است که با بخشهای موسیقی،قطعه نمایشی،بسته مستند و.. به مدت 20 دقیقه در 10 برنامه به تهیه کنندگی بهرام نوری از رادیو گیلان پخش می شود./«خاطرات انقلاب» عنوان نمایشی است که ویژه این ایام به مدت 30 دقیقه در 10 برنامه در رادیو گیلان تهیه و پخش می شود. /«فیچر (انقلاب)» برنامه ای 10 دقیقه ای است که در 10 برنامه به تهیه کنندگی بهرام نوری با بخشهای موسیقی ،گزارش و ... از صدای مرکز گیلان پخش می شود. /«زنگ انقلاب» نیز دیگر برنامه رادیو گیلان است که با آیتمهای زنگ اول:آرشیو رادیو،زنگ دوم:آوای ماندگار و زنگ سوم :خاطره ها به مدت 5 دقیقه در 30 برنامه از رادیو پخش می شود.

سیمای مرکز گیلان در خجسته ایام پیروزی انقلاب اسلامی با برنامه«زمستونم بهاره»  و ویژه «راهپیمایی 22 بهمن» بینندگان خود را همراهی می کند. «زمستونم بهاره» ویژه مخاطب کودک در 10 برنامه 45 دقیقه ای با بخشهای نقالی برای کودکان، سرودهای انقلابی،گزارش،مسابقه با موضوع انقلاب و... به تهیه کنندگی سید علی اشرفی از شبکه باران پخش خواهد شد./ویژه «راهپیمایی 22 بهمن » نیز به مدت 180 دقیقه با حضور کارشناسان،مهمانان برنامه ،پخش سرودهای انقلابی،کپشن انقلابی، گزارش و حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن این واقعه عظیم را به تصویر می کشد.

خبر گیلان نیز با تولید 7 گزارش ویژه خبری با موضوعات انقلاب اسلامی نگاهی نو به دهه مبارک فجر خواهد داشت.، تهیه 10 گفتگوی ویژه خبری در این ایام و پوشش جامع و شایسته رویدادهای ایام پیروزی انقلب در مرکز استان و شهرستانها به ویژه راهپیمایی 22 بهمن از دیگر اقداماتی است که خبر گیلان برای این ایام در نظر دارد.

فضای مجازی مرکز گیلان نیز با تهیه اینفوگرافیک و پوشش فعالیت ها و برنامه های تولیدی مرکز و عکس ها در کنار سایر بخش های مرکز به طور ویژه پیروزی انقلاب را یادآور می شود.