سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز یزد در نوروز 99 - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز یزد در نوروز 99

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز یزد در نوروز 99


مرکز یزد با تولید و پخش برنامه های متنوع رادیویی وتلویزیونی سال نو را آغاز می کند.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، به مناسبت رسیدن بهار و آغاز سال نو ،ویژه برنامه نوبهار از سیمای شبکه یزد پخش خواهد شد. برنامه ویژه تحویل سال نو از ساعت 6 تا 9 صبح به تهیه کنندگی : محمد رضا طایفی ، اجرای مهدی قانع و محسن فلاح و کارگردانی : ابوالفضل دهقانی زاده که در حسینیه آل کسای شهرستان اشکذر با آیتم های : معرفی جاذبه ای شهرستان اشکذر و استان یزد ، حضور میهمانان کشوری ، خواننده ، مسابقه ، ارتباط با امازاده های استان ، ارتباط با مردم در فضای مجازی و ... اشاره کرد. برنامه ویژه شبانه عید نوروز  به تهیه کنندگی و اجرای : عباس گلرسان در باغ تی تو شهرستان بافق از ساعت 21 تا 22:30 با آیتم های : میهمانان کشوری ، خواننده ، گزارش طنز ، معرفی مکان های گردشگری شهرستان بافق و استان یزد می باشد . برنامه " کوچه های آشتی کنان " مسابقه ای خانوادگی به تهیه کنندگی : عبدالنبی تحویل داران ، کارگردانی : مهدی کارگر شوروکی ، اجرای ایمان وحیدی و حمید استبرقی که از دوم فروردین هر روز از ساعت 10 تا 11:30 صبح که فینال این مسابقه نیمه شعبان 1399  می باشد و برنامه "نوبرانه "  به تهیه کنندگی و کارگردانی : حامد ژیانپور و سروش تحویل داران ، اجرای مسیح دهقانی و قاسم پرهیزگار که به ظرفیت – آداب و رسوم و سوغات شهرستانهای استان با حال و هوای عید نوروز می پردازد .
صدای پای نوروز برنامه ویژه تحویل سال 99رادیو یزد است که با فضایی شاد و مفرح به استقبال سال نو می رود. در این برنامه با برنامه سازان،هنرمندان و دست اندرکاران رادیو یزد نیز آشنا می شوید .
ویِژه برنامه سال تحویل رادیو یزد در تلاش است فضای متنوع، مفرح و شاد را در لحظات تحویل سال برای شنوندگان نوروزی خود ایجاد کند، این برنامه شامل نمایش کوتاه طنز، موسیقی های بهاری بیکلام و ترانه می باشد.همچنین در بخش های دیگر ویژه برنامه سال تحویل ۱۳۹9 با هنرمندان ویژه همچون خوانندگان استانی گفتگو خواهد شد.
همچنین ترانه های بهاری در فواصل مختلف برنامه تقدیم مخاطبان " صدای پای نوروز" می شود
برنامه باغ بهاررادیو یزد از29اسفند98 تا 7 فروردین99 با تهیه کنندگی راضیه دهقانی زاده و گویندگی کاظم رحمانی و مهدیه شریفی و گزارشگری مژگان سازنده ازساعت10الی12 همچنین 8 تا15فروردین99 به تهیه کنندگی فاطمه دانایی و گویندگی فاریابی و محبوبه زارعیان و گزارشگری حسین آقایی بطور زنده از رادیو یزد پخش می شود.
برنامه بهار کویراز29اسفند98 تا15فروردین99 به تهیه کنندگی حمیدطلایی وحمیدرضا امیری به گویندگی امیدحسین مرشدی و فاطمه زارع و حسین درستکار و الهه دهقانپور و گزارشگری حسین آقایی و زهرا دهقانی زاده ازساعت17الی19
برنامه ترانه بارون از 29اسفند98 تا15فروردین 99 به تهیه کنندگی اقدس تقدیسی و نسرین وافی و گویندگی اسلامی و ناهید فرجی  ازساعت15الی16و چادیشب از29اسفند98الی15فروردین99 ازساعت21:30الی22:30به تهیه کنندگی مریم تقی زاده و نعیمه توکلی  و  گویندگی میروکیلی و خاکی  و صدای شهر نیز ازساعت9الی9:30هر روز به تهیه کنندگی سازگاری و سعیدی و گویندگی علیزاده و سلطانی از رادیو یزد پخش می شود.
ویژه برنامه های نوروز هر روز از 25 اسفند 98 تا 13 فروردین 99  به سمع و نظر مردم دارالعباده می رسد.