سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان ،صداوسیمای مرکزکرمانشاه - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان ،صداوسیمای مرکزکرمانشاه

ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان ،صداوسیمای مرکزکرمانشاه

 

صدا و سیمای مرکز کرمانشاه ویژه برنامه هایی را برای ایام ماه مبارک رمضان تهیه و تدارک دیده است.

ویژه برنامه های صدا شامل: ماه ماه : عنوان ویژه برنامه افطار ماه رمضان  که شامل بخشهای دعا، مناجات ، گزارش و...با  ایجاد فضای مناسب و .ساختا رترکیبی وبه مدت زمان 90 دقیقه بصورت زنده تهیه وپخش می گردد.

بهاربرکت : ویژه برنامه سحرماه مبارک رمضان که به مدن زمان 90 دقیقه بصورت زنده  ازصدای مرکزکرمانشاه تهیه وپخش میشود.

* واحد نمایش رادیو کرمانشاه با تولید 10 قسمت نمایش با موضوع معرفی ومجموع مدت زمان 300 دقیقه وبه تهیه کنندگی عبدالرضا بحرایی درماه مبارک رمضان بصورت ضبطی تولید وپخش می شود.

در بخش سیما  : طعم خوش بندگی: ویژه برنامه سحرماه مبارک رمضان که بصورت زنده وبه مدت زمان 90 دقیقه وتهیه کنندگی فرشاد عزیزی  با مجموعه ای از آیتم های معنوی و قرآنی در ایام ماه مبارک رمضان لحظات سحری را برای سحر خیزان همشهری با معنویت خاصی پر نماید. آیتمهای پاسخگویی به سئوالات ونیازهای دینی مخاطبان، بیان احکام ماه مبارک و آداب روزه داری، گشایش، دست یاری، ذکر وابتهال، قرائت قران، دعای روز، احادیث روز، دعای سحرو .... بهره خواهیم برد.

بهاردلها: ویژه برنامه افطار ماه رمضان که بصورت زنده ومدت زمان 60 دقیقه به تهیه کنندگی اکبر مخدومی تهیه وپخش می شود. با تقارن ماه مبارک رمضان که بهار دلهاست و ماه اردیبهشت که بهشت ماه های سال و فصل بهار است  نوید یک ماه بندگی و عبادت خالصانه برای پروردگار است که تلویزیون و برنامه های مختلف آن می تواند،نقش مهمی در بهره بردن بیشتر از این ماه مبارک، ایفا نماید. رویکرد اصلی برنامه به دنبال کشف و شناسایی افرادی است که در کنار ما زندگی می کنند و با همه مشکلاتی که ما دست و پنجه نرم میکنیم، آنها هم درگیرهستند اما نوع نگاه آنها به زندگی و زاویه دید آنها به این ماجراها متفاوت است و ...