جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان در صدا و سیمای مرکز بوشهر - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان در صدا و سیمای مرکز بوشهر

ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان در صدا و سیمای مرکز بوشهر

 

صدا و سیمای مرکز بوشهر برای ماه مبارک رمضان ویژه برنامه های ماه باران- اهل سحر – بوی بهشت و سبوی سحر را تهیه کرده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، ویژه برنامه افطار ماه باران به تهیه کنندگی و کارگردانی  حسین لطفی نیا در ماه مبارک رمضان هر روز قبل از اذان مغرب به مدت 90 دقیقه از سیمای بوشهر پخش می شود. مهمان – نکته های قرانی و متن نیایشی ( گفتگوی صمیمانه با خداوند) از بخش های برنامه است.

برنامه تلویزیونی اهل سحر به تهیه کنندگی و کارگردانی سعید بردستانی به مدت 90 دقیقه در سحرهای ماه مبارک رمضان با آیتم های دعای سحر- دعای مجیر – دعای ابوحمزه ثمالی – گزارش ویژه و مردمی – توصیه های بهداشتی ماه مبارک رمضان ، احکام و ... روی آنتن می رود.

ترتیل خوانی قران کریم نیز از دیگر برنامه های رمضانی تلویزیون بوشهر است که از دو محل امامزاده محمد باقر و حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر پخش می شود.

 بوی بهشت و سبوی سحر از ویژه برنامه های رادیو بوشهر در ماه مبارک رمضان است.

ویژه برنامه افطار بوی بهشت به تهیه کنندگی شاهین بهرام نژاد و محمد مهدی محمدیان است که هر روز قبل از اذان مغرب به مدت 90 دقیقه از رادیو بوشهر پخش می شود. تغذیه ( نون و خرما)- معرفی قاریان – قند و گلاب ( غذاهای محلی) ادعیه و مناجات – صحبت های مقام معظم رهبری درباره فضیلت های ماه مبارک رمضان- گزارش روزه اولی ها و آزادی زندانیان از بخش های این برنامه است.

سبوی سحر نیز به تهیه کنندگی سعید محمدی به مدت 90 دقیقه در سحرهای ماه مبارک رمضان با آیتم های حرفی با امام زمان ، شرح دعای مجیر شرح دعای جوشن و ... از رادیو بوشهر پخش می شود.