سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

ویژه برنامه های مرکز چهارمحال و بختیاری همزمان با شهادت حضرت زهرا(س) - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های مرکز چهارمحال و بختیاری همزمان با شهادت حضرت زهرا(س)

ویژه برنامه های مرکز چهارمحال و بختیاری همزمان با شهادت حضرت زهرا(س)

 

صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری با تدارک ویژه برنامه هایی در ماتم شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) با مردم عزدار استان همراه می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، «بانوی بی نشان» عنوان ویژه برنامه سیمای جهان بین همزمان با شهادت دخت گرامی نبی اسلام است که به تبیین خصوصیات اخلاقی و رفتاری آن حضرت در جامعه و خانواده می پردازد.

این برنامه با بخش های کارشناسی با موضوع معرفی ابعاد شخصیتی حضرت فاطمه(س) و سبک زندگی ایشان به عنوان الگویی برای بانوان، معرفی زنان شاخص و نمونه، موسیقی تصویر و وله های مناسبتی، معرفی مراکز خیریه در استان، دلنوشته، شعرخوانی، مداحی و مرثیه سرایی، حدیث، میان برنامه و گفتار متن به تهیه کنندگی طیبه اسماعیلی و اجرای احمد باقری، از دوشنبه هفتم بهمن به مدت چهار شب از ساعت21 به مدت60 دقیقه از سیمای جهان بین پخش می شود.

«در سوگ یاس» هم ویژه برنامه رادیویی است که به معرفی جلوه های مختلفی از زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) از جمله اخلاق، دینداری، ولایتمداری و معرفی ایشان به عنوان الگو و اسوه ی زنان مسلمان می پردازد.

این برنامه در بخش های شعرخوانی در مدح و ثنای ام ابیها، موسیقی های مناسبتی، صدف، بحث کارشناسی با موضوع تفسیر خطبه فدک و سوره کوثر، معرفی کتاب گزارش، تلفن و پیامک های مردمی به تهیه کنندگی فاطمه دهقانی، گویندگی زهرا خنکداری و گزارشگری فاطمه رفیعی چهارشنبه همزمان با روز شهادت حضرت زهرا(س) از ساعت 9 تا 11 به صورت زنده از رادیو جهان بین پخش می شود.

تولید دو گزارش و تیزر با موضوع شهادت حضرت زهرا(س)، ارتباط زنده با مشهد مقدس در بخش های خبری در شب شهادت، اطلاع رسانی در خصوص برگزاری آیین های عزاداری و پوشش مراسم عزاداری و سوگواری های مردم نقاط مختلف استان ویژه ایام شهادت آن حضرت هم، از اقدامات معاونت خبر مرکز به این مناسبت است. 

همچنین فعالیت های معاونت فضای مجازی مرکز به مناسبت شهادت حضرت فاطمه(س)، شامل تولید وله، پوستر و عکس نوشت، معرفی برنامه های رادیو و تلویزیون در بستر فضای مجازی، تأمین و بارگذاری محتواهای تولید شده در وب سایت مرکز، پیام رسان و صفحات اجتماعی است.