سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

ویژه برنامه های نهم دی درصدا و سیمای مرکز اردبیل - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های نهم دی درصدا و سیمای مرکز اردبیل

ویژه برنامه های نهم دی درصدا و سیمای مرکز اردبیل

 

صدا و سیمای مرکز اردبیل ویژه برنامه های متعددی را برای روز ۹ دی ( روزتجلی بصیرت) تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، معاونت صدای مرکز با تولید و پخش ویژه برنامه های " بصیرت حماسه سی" و " بانگ بیداری" به تهیه کنندگی رسول مهاجر  از ساعت 10 صبح به استقبال این روز حماسی می رود.

گزارش از مراسم های سطح شهر به این مناسبت, صحبت های کارشناس برنامه با موضوع اصل ولایت فقیه و نقش ولایت در رهبری و هدایت جامعه و بصیرت و دشمن شناسی از آیتم های اصلی این برنامه ها است

همچنین رادیو اردبیل علاوه بر ویژه برنامه های مذکور در همه برنامه های روتین نیز به  اهمیت حماسه نهم دی به عنوان یکی از روزهای سرنوشت ساز تاریخ ملت ایران پرداخت می کند.

معاونت سیمای مرکز اردبیل نیز با پخش ویژه برنامه9 دی( روز بصیرت و میثاق امت با ولایت) به تهیه کنندگی بهرام ایرانی و با حضور کارشناسان مجرب استان حجت الاسلام نظرپور رئیس سازمان هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و همچنین دکتر ابراهیمی کارشناس و تحلیل گر مسائل سیاسی به تبیین تجلی حضور مردم در این روز تاریخی خواهند پرداخت. حوزه سیما در سایر برنامه های روتین خود مانند گئجه لر(برنامه شبانگاهی)، اویم قراریم(برنامه صبحگاهی)، اوشاقلار آی اوشاقلار، درشهر،و... به تبیین حماسه 9 دی ماه 88 می پردازند.

  معاونت خبر اردبیل نیز همچون معاونت های صدا و سیما درسالروز حماسه ۹دی اقدام به برنامه ريزي و تولید گزارش هاي توليدي و خبری با محوریت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نموده است.همچنین معاونت خبر نشست ها و همایش های مرکز استان و سایرشهرستان ها را که با موضوع بصیرت ملت ایران درمقابل توطئه های استکبار جهانی برگزار می شود، منکس می نماید

معاونت فضای مرکز اردبیل نيز با طراحي و بارگذاري صفحه ويژه 9 دی ماه، اقدام به درج اخبار و ویژه برنامه های مرکز ،گزارش مردمی، درج تولیدات ویژه، ‌باز نشر اطلاعات و فراخوان عکس و فیلم با موضوع روز تجلی بصیرت نموده است.