سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

ویژه برنامه های نوروزی مرکز سمنان - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های نوروزی مرکز سمنان

ویژه برنامه های نوروزی مرکز سمنان

ویژه برنامه های نوروزی مرکز سمنان

صدا و سیمای مرکز سمنان با ویژه برنامه های شاد و متنوعی که برای ایام نوروز 95 تدارک دیده است مخاطبان هم استانی ومیهمانان نوروزی را به دیدن این برنامه ها دعوت می کند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان " تازه سال" عنوان ویژه برنامه تحویل سال سیمای مرکز سمنان به تهیه کنندگی صادق یزدانی و ناصر حامدی و کارگردانی حیدر عباس زاده می باشد که به صورت زنده از شبکه استانی سمنان پخش می شود.

همچنین ویژه برنامه نوروزی سیمای مرکز سمنان ازاولین شب نوروز سال 95 به صورت زنده با نام "  عیدانه " میهمان خانه های مردم خوب استان سمنان است.

این ویژه برنامه به تهیه کنندگی و کارگردانی محسن زند خانه در 13 قسمت 60 دقیقه ای تقدیم مخاطبان هم استانی می شود.

همچنین صدای مرکز سمنان هم با ویژه برنامه  بوی بهار عطر یاس"   از روز 25 اسفند 94 الی 13 نوروز 95  با مخاطبان خود همراه خواهد بود. این برنامه که در دو نوبت صبح گاهی و عصرگاهی تهیه و پخش خواهد شد دارای آیتم : موسیقی های شاد با گویش های استان و نقاط مختلف کشور ، گزارش هایی از مشاغل ، معرفی چهره های شاخص فرهنگی و هنری استان، آموزش و معرفی غذاهای سنتی و تنقلات  استان ،  معرفی قابلیت ها و توانمندی های شهر ها و روستاهای استان، بخش اطلاع رسانی  که هر روز در هر دو نوبت صبح و بعد از ظهر پخش خواهد شد ، تلفن ها و پیامک های مردمی، ارتباط با مرا کز استان ها بصورت استودیویی یا گزارشی، ارتباط با راهیان نور، یک بخش ویژه با موضوع شعار سال و مسابقه پیامکی  می باشد.