جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

ویژه برنامه های نوروز صدا و سیمای مرکز اردبیل - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های نوروز صدا و سیمای مرکز اردبیل

ویژه برنامه های نوروز صدا و سیمای مرکز اردبیل

ویژه برنامه های نوروز صدا و سیمای مرکز اردبیل

صدا و سیمای مرکز اردبیل، ویژه برنامه های شاد و مفرحی را برای ایام نوروز و لحظه تحویل سال تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، "بایراموز مبارک" (ویژه تحویل سال) ،"یازنغمه سی" و " گلدی بهار" عنوان ویژه برنامه هایی هستند که در ایام نوروز به صورت زنده از سیمای مرکز اردبیل پخش می شوند.

برنامه تلویزیونی" بایراموز مبارک " ویژه لحظه تحویل سال و آداب و رسوم لحظه تحویل سال به تهیه کنندگی شاهین قاسمی و کارگردانی مجید علیزاده به مدت 180 دقیقه از ساعت 7 صبح بصورت زنده پخش می شود.

برنامه صبحگاهی "گلدی باهار" هر روز در ایام تعطیلات نوروزی  به تهیه کنندگی بهرام ایرانی و کارگردانی موسی الرضا ابراهیم زاده از ساعت 10 الی  11 از سیمای مرکز اردبیل پخش می شود.

برنامه شبانگاهی" یازنغمه سی "نیز در 14 قسمت 45 دقيقه اي به تهيه كنندگي شاهین قاسمی و کارگردانی مجید علیزاده هر شب از ساعت 22 الی 22:45 پخش  مي شود.

همچنین "گلگشت سبلان" ،"یازنغمه سی" و " ایل تحویل" عنوان ویژه برنامه هایی هستند که در ایام نوروز به صورت زنده از صدای مرکز اردبیل پخش می شوند.

برنامه راديويي" گلگشت سبلان " در13 قسمت 120 دقيقه اي به تهیه کنندگی جعفر اسدی و وحید مهارتی از ساعت 10:30 الی  12:30 هر روز از راديو اردبیل پخش مي شود.

برنامه رادیویی عصرگاهی  " یازنغمه سی " نیز در 15 قسمت 120 دقيقه اي به تهيه كنندگي احمد محمدیان و عزیز علیپور از 29 اسفند ماه 94 هر روز از ساعت 17 الی 19 پخش  مي شود.

برنامه زنده "ایل تحویلی" نیز ویژه لحظه تحویل سال و با موضوع تحویل سال و آداب و رسوم نوروز در استان به تهیه کنندگی میلاد منیری به مدت 120 دقیقه از ساعت 6 صبح میهمان شنوندگان و هم استانی های عزیز خواهد بود.