سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

ویژه برنامه های نوروز 1400 در صدا و سیمای مرکز کیش - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های نوروز 1400 در صدا و سیمای مرکز کیش

ویژه برنامه های نوروز 1400 در صدا و سیمای مرکز کیش

 

با توجه به در پیش بودن سال نو و ایام تعطیلات نوروزی، مرکز کیش با اهداف اطلاع رسانی، تفریحی و سرگرمی و ایجاد شادابی و نشاط در بین کیشوندان و گردشگران به استقبال سال 1400 می رود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها صدا و سیمای مرکز کیش ویژه برنامه هایی را در بخش های رادیویی و تلویزیونی تهیه و تدارک دیده است.

رادیو

"بوی بهار " به تهیه کنندگی اسماء بدیعیان پور عنوان برنامه ی زنده رادیوکیش ویژه ی تحویل سال 1400 شمسی است که به مدت 150 دقیقه پخش می گردد.این برنامه با حضور دو مجری اجرا می شود.گفتار مجریان ؛ گزارش از حال و هوای مردم کیش در شروع سال نو؛مصاحبه با مهمان ویژه ؛ نمایش طنز با اجرای هنرمندان رادیو کیش؛ تعامل با شنوندگان از طریق پیامک و تلفن ؛ موسیقی  و ترانه ؛ ارتباط با مراکز استان ها ؛ نقل خاطرات سال 99؛ شعر طنز و ریتمیک؛ دعای ویژه تحویل سال و پخش زنده سخنان رهبر معظم انقلاب و ریاست جمهوری به مناسبت حلول سال نو و .... بخش های گوناگون این برنامه اند. تهیه کننده این برنامه

" جشن بهار" ویژه برنامه ی زنده رادیوکیش در ایام نوروز است که به تعداد 14 برنامه  و مدت 150 دقیقه، صبح ها از ساعت  9:30 دقیقه تا 12 با رویکرد اطلاع رسانی و تفریحی و سرگرمی به شنوندگان رادیو کیش ارائه خواهد شد. برنامه جشن بهار در روز بیست و نهم  به پیشواز سال نو می رود و تا سیزدهم نوروز و روز طبیعت ادامه خواهد داشت . تهیه کننده: مریم یوسف زاده ، راحله اکبری ، غلامحسین خسروی ، امیررضا هاشمی.

سفرهای رادیویی (با رویکرد گردشگری و جاذبه های دیدنی) ؛ قطعات ضربی شاد و طنز ؛روایت داستان کوتاه طنز ؛ نمایش طنز با اجرای هنرمندان رادیو کیش؛ ارتباط با گزارشگران  و مجریان صدای مراکز استان ها ؛ موسیقی و ترانه ؛ بخش های کوتاه سلامت محور در این نوروز (ورزش ؛ تغذیه و ... ) ؛ psa وسایر ساختار های خلاقانه ـ با موضوعات کرونا ، مهرورزی و همدلی ،محیط زیست ،پلیس و رعایت حقوق شهروندی ؛ مسابقه ایران شناسی ؛معرفی آیین های نوروزی ؛ به همراه گزارش و مصاحبه با کیشوندان بخش های گوناگون این برنامه اند.

"سین هشتم" عنوان ویژه برنامه ی عصرگاهی  ایام نوروز رادیو کیش است که با ساختار ترکیبی نمایشی و به صورت زنده و به مدت 150 دقیقه از ساعت 18 تا 30 :20 دقیقه به شنوندگان این رادیو ارائه می شود.

رویکرد این برنامه تفریحی و سرگرمی و شامل این بخش ها خواهد بود. تهیه کنندگان : راحله اکبری ، محمد چگنی ، غلامحسین خسروی ، مریم یوسف زاده.

نمایش طنز با اجرای هنرمندان رادیو کیش ؛ گفت و گوی ویژه با مهمانانی که به عنوان الگویی اجتماعی خبر ساز شده اند.قطعات ضربی شاد و طنز ؛ ارتباط با مراکز استان ها؛ گزارش و مصاحبه با مردم جزیره ؛ مسابقه ؛ پخش تولیدات ویژه ی شنوندگان رادیو کیش ؛ پیامک ، تلفن و ...

رادیو کیش تقارن ایام نوروز 1400 با مناسبت های بزرگ مذهبی را گرامی می دارد؛مناسبت هایی چون میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان  و میلاد امام عصر ( عج) (نیمه ی شعبان ) .برای همین  در فضای این برنامه در این مناسبت ها علاوه بر ویژه برنامه های مذهبی؛ حال و هوایی معنوی و متناسب با هر دو ایام مبارک خواهد داشت.

"آوای بهار" عنوان برنامه ی زنده ی موسیقایی رادیو کیش در ایام نوروز است که به مدت 60 دقیقه و به صورت زنده از ساعت 16:45 تا 17:45 دقیقه به شنوندگان ارائه خواهد شدبرنامه ای که موسیقی و ترانه های درخواست شده ی شنوندگان را متناسب با این ایام پخش خواهد کرد. تهیه کننده : مریم فرازی

"بهارانه"  به تهیه کنندگی مریم فرازی عنوان برنامه موسیقایی دیگر رادیو کیش در این ایام است که در ساعات ابتدایی شب با پخش موسیقی های متنوع با کلام و بی کلام بهاری و پیام های مثبت اندیشانه به مخاطبان این برنامه ارائه خواهد شد.

تلویزیون

برنامه تلویزیونی  « سال نو احوال نو »  ساعت ۱۰صبح  روز شنبه ۳۰ اسفند  ۹۹ به مدت  ۲۵۰  دقیقه قبل از تحویل سال بصورت زنده از سیمای کیش پخش می گردد. آرم ، مجری ، گزارش ، وله و سرود ، میان برنامه ، مسابقه ، خواننده ،مهمان برنامه ،هنرمندان ،  دعای تحویل سال، پیام نوروزی رهبری ، پیام نوروزی مسولین جزیره  و .... از بخش های این برنامه است. :   تهیه کننده : مژگان ملک محمدی

برنامه تلویزیونی  « عیدانه » به تهیه کنندگی مهدی روحی به تعدد۱۳برنامه ۶۰ دقیقه ای از تاریخ ۱/۱/۱۴۰۰هر روز ساعت ۲۱ و بازپخش روز بعد ساعت  ۱۰ از سیمای کیش پخش می گردد.آرم ، مجری ، نماهنگ ، گزارش ، وله و سرود ، میان برنامه ، دوربین مخفی ، معرفی جاذبه های کیش ، کارشناس ، مسابقه ، خواننده و .... از بخش های این برنامه است.

* پخش مسابقه تلفنی مروارید به مدت ۳۰ دقیقه بصورت زنده  هر روز ساعت 17:30

* پخش مستند های تولیدی مرکز کیش هر روز ساعت  ۹

* پخش سریال ایرانی « نون خ » هر شب ساعت ۲۰  و بازپخش روز بعد ساعت ۱۲

* پخش سریال خارجی گروه پلیس هر روز ساعت ۱۶ و بازپخش روز بعد ساعت ۸

* جشنواره فیلم های سینمایی نوروزی  هرشب ساعت ۲۲ و بازپخش روز بعد ساعت۱۴

*جشنواره فیلم های انیمیشن هر روز ساعت ۱۱ و باز پخش ساعت ۱۸

- همچنین برنامه های نوروز نامه ، مستند اقوام ایرانی و نماهنگ های شاد ، دوربین مخفی ، میان برنامه های طنز نیز در ایام نوروز پخش خواهد شد .

خبر

 واحد خبر مرکز کیش هر روز دو بخش خبری خواهد داشت . ساعت 17 بخش خبری سیما و ساعت 18:30 بخش خبری صدا از برنامه های این واحد در ایام نوروز 1400 می باشد.

فضای مجازی

معرفی جاذبه های گردشگری کیش در قالب موسیقی_تصویر ، فوتو کلیپ ، ویدیو کلیپ

اطلاع رسانی اخبار کرونا و آموزش نکات بهداشتی در سفرهای نوروزی در قالب مصاحبه ، عکس نوشت و پوستر

اعلام روزانه وضعیت جوی ، ساعات جزر و مد و اوقات شرعی در قالب عکس نوشت

تولید محتوای متناظر با شعار سال در قالب پوستر ، عکس نوشت ، فوتوکامنت

تولید محتوای متناظر با برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ در قالب پوستر ، عکس نوشت ، ویدیوکلیپ ، فوتوکامنت