جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

ویژه برنامه های نوروز 99 در شبکه استانی هامون - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های نوروز 99 در شبکه استانی هامون

ویژه برنامه های نوروز 99 در شبکه استانی هامون

 

صدا وسیمای شبکه هامون با ویژه برنامه های به استقبال سال جدید خواهد رفت و نوروز باستانی را جشن می گیرد .

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، پل فروردین نام ویژه برنامه ایست که در لحظه تحویل سال از سیمای هامون همراه بینندگان خواهد بود و به مدت 180 دقیقه به تهیه کنندگی یاسین خوش آمد زهی به صورت زنده با برنامه های شاد و جذاب همراه بینندگان خواهد بود .

جشن لحظه تحویل سال با حضور جمعی از هنرمندان ، هنردوستان و فعالان عرصه های موسیقی ، بازیگری ، خوانندگی ونوازندگان بومی ومحلی با هدف لحظاتی به یاد ماندنی در شبکه هامون برگزار می شود .

گزارش از جاذبه های تفریحی و گردشگری با هدف معرفی آثار تاریخی وباستانی استان و آشنایی مسافران نوروزی با مکان های دیدنی که قدمت های بسیار بالای دارند، پخش موسیقی های سنتی به صورت زنده با اجرای گروه های بومی و محلی ، گفتگو با هنرمندان ملی و استانی ، و.... از بخش هایست که در برنامه پل فروردین خواهید دید این برنامه در ایام تعطیلات نوروزی در 14 قسمت به مدت 60 دقیقه  به روی آنتن میرود .

سال نو سلام عنوان برنامه ایست که از رادیو زاهدان ویژه لحظه تحویل سال از شبکه استانی صدای مرکز برای شنوندگان تهیه و پخش خواهد شد .

این برنامه  جذاب به سه زبان بلوچی ، زابلی و فارسی برای شنوندگان بومی ، محلی وفارسی زبان تولید می شود .

عمو نوروز ، داستان قدیمی بی بی نوروز در آداب و رسوم مردم این منطقه – توصیه های پزشکی در مقابله با بیماری کرونا ویروس – هفت سین و حکایت های سین در تاریخ ادبیات ایران و استان ، نگاه علمی به لحظه تحویل سال و تغییر وتحول زمین ، پخش سخنان مقام معظم رهبری و گزارش از مناطق مختلف استان و پیام های نوروزی مردم از بخش هایست که در سال نو سلام در یک برنامه 120 دقیقه ای به صورت زنده برای شنوندگان به تهیه کنندگی ندرت نوروزی  پخش خواهد شد .

بهار وبهارگه برنامه صبحگاهی ایام تعطیلات نوروز است که در 14 قسمت 120 دقیقه ای تولید و همچنین بهارانه ویژه برنامه عصرگاهی رادیو زاهدان است که به مدت 90 دقیقه در 14 روز حال وهوای نوروز را برای شنوندگان تداعی می کند .