سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

ویژه برنامه های نوروز95درصداوسیمای مرکزاصفهان - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های نوروز95درصداوسیمای مرکزاصفهان

ویژه برنامه های نوروز95درصداوسیمای مرکزاصفهان

ویژه برنامه های نوروز95درصداوسیمای مرکزاصفهان

ویژه برنامه گل اومد بهار اومد و ویژه برنامه لحظه سال تحویل درشبکه اصفهان و ویژه برنامه بهار و بوی بهار در رادیو اصفهان برای عید نوروزامسال تهیه وپخش می شود.

برنامه گل اومد بهار اومد با بخش هایی همچون نماهنگ و پلاتو مجری حول محور مراسم های عید نوروز ، معرفی تفریگاه های استان اصفهان و خوانندگان جوان ، دیدار با هنرمندان و فرهیختگان اصفهان و پخش گزارش های شاد مردمی تولید می شود.

برنامه گل اومد بهار اومد به تهیه کنندگی اعظم یوسفی و کارگردانی و نویسندگی فرزاد صادقی درایام تعطیلات نوروز در15قسمت 40 دقیقه ای به موضوع نوروز بپردازد.

رادیو اصفهان نیز در استقبال از نوروز، برنامه های مختلفی را در تعطیلات نوروز  امسال به روی آنتن می برد ، از جمله این برنامه ها ویژه برنامه ای با نام بوی بهار است که با ساختاری ترکیبی- نمایشی به انعکاس حال و هوای استان اصفهان در آستانه فصل بهار و ظرفیت ها و جاذبه های موجود برای پذیرایی از میهمانان نوروزی اهنمام دارد.این برنامه با موضوعاتی مثل شیرین ترین خاطره شما در سال 94، شهر مقصد شما برای مسافرت در ایام نوروز، خرید سال نو و ... ارائه می شود. نمایش، تلفن و پیامک ، گزارش و موسیقی های متناسب نیز از جمله بخش های این برنامه می باشد.

برنامه بوی بهار از 25 اسفند تا 29 اسفند هر روز از ساعت 18:30 تا 20 به صورت زنده و مستقیم توسط گروه تهیه کنندگان صدا از رادیو اصفهان تولید و پخش می شود.

همچنین ویژه برنامه بهار در دو نوبت به صورت زنده از ساعت 9 تا 11:30 و 17 تا 19 با ساختاری ترکیبی – نمایشی از صدای اصفهان پخش می شود. در این برنامه علاوه بر ارائه نمایش های شاد و موسیقی های شاد به ترانه هایی متناسب با ایام نوروز پرداخته می شود. برنامه بهاربا بخش هایی همچون معرفی صنایع دستی استان و جاذبه های گردشگری شهر و شهرستان های استان اصفهان، گزارش، اطلاع رسانی در خصوص خدمات شهری و وضعیت ترافیکی شهر و جاده های مواصلاتی استان و ... تهیه و به مخاطبان ارائه می شود.

همچنین قطعه موسیقی صدای بهار به آهنگسازی محمود سید هندی و خوانندگی نوید نوروزی و شعری از خسرو احتشامی با موضوع بهار تولید و آماده پخش از شبکه های سراسری است.

همچنین قطعه بهار آمد به آهنگسازی و خوانندگی ابوالفضل ریاحی و شعری از نوید اسماعیل زاده با موضوع بهار در مراحل پایانی تولید است.