جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

ویژه برنامه های هفته بسیج از صدا وسیمای فارس - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های هفته بسیج از صدا وسیمای فارس

ویژه برنامه های هفته بسیج از صدا وسیمای فارس

 

صدا وسیمای فارس ضمن گرامیداشت هفته بسیج به منظور پاسداشت رشادت ها و دلاور مردی مردان غیوری که با از خودگذشتگی و ایثار، جان برکف در راه آرمان های مقدس انقلاب اسلامی با استواری قدم برداشته اند، ویژه برنامه های متنوعی را تولیدکرده و پخش می کند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز فارس، سیمای فارس به مناسبت هفته بسیج برنامه های "صبح پارسی" به تهیه کنندگی محمد باقر فضلویه به مدت 50 دقیقه، "کاشانه مهر" به تهیه کنندگی محسن خلیفه به مدت 60 دقیقه،"نگاه روز" به مدت 20 دقیقه، "فارسی شو" به مدت 60 دقیقه، "در شهر" به مدت 10 دقیقه و "گزارش" روز به مدت 10 دقیقه با بخش های متنوع حضور سرداران، مصاحبه،گزارش های مردمی، بخش کارآفرینی و دعوت از مهمانان بسیجی با رویکرد تبیین دستاوردها، جایگاه و عملکرد بسیج تدارک دیده است و پخش می کند.

ویژه برنامه مدرسه عشق، میزگرد، گفتگو، نمایش شب، گزارش و ارتباط تلفنی، مجله هنری شب چراغ، از برنامه های رادیو فارس به مناسبت هفته بسیج می باشد.

تولید 5 موشن گرافی با موضوع دفاع مقدس و نقش بسیجیان در عملیات ها، تولید 10 پوستر و اینفو گرافی ویژه هفته بسیج با محوریت گام دوم و نقش بسیج در حفظ آرمان های انقلاب اسلامی، تقطیع 20 قسمتی از برنامه های سیما و صدا در دستور کار فضای مجازی صدا و سیمای فارس می باشد.

پوشش برنامه های اجرایی هفته بسیج در شیراز، پوشش نشست ها و گرامی داشت هفته بسیج درشهرستان ها، تهیه گزارش هایی در خصوص تکریم و بزرگداشت هفته بسیج از اقدامات واحد خبر مرکز فارس می باشد.