سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

ویژه برنامه های هفته بسیج در قاب صدا و سیمای گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های هفته بسیج در قاب صدا و سیمای گلستان

ویژه برنامه های هفته بسیج در قاب صدا و سیمای گلستان

 

به مناسبت هفته بسیج و به منظور پاسداشت حماسه ها و پایمردی های دلاور مردان بسیجی در سالیان عزت و شرف دفاع مقدس، صدا و سیمای مرکز گلستان ویژه برنامه هایی را به این مناسبت تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، معاونت سیما نیز با  برنامه "راه ادامه دارد" ویژه چهل سالگی بسیج که با شعار بسیج 40 سال خدمت، جهاد، شهادت عنوان برنامه ای است که از گروه تلویزیونی بسیج گلستان به تهیه کنندگی و کارگردانی جمال الدین نصرتی در 7 قسمت 45 دقیقه ای به مناسبت هفته بسیج تهیه و تولید می شود. ویژه برنامه راه ادامه دارد در هفته بسیج با هدف تبیین نقش اقتدار وحدت همبستگی و مشارکت عمومی  و پیشبرد اقتصاد مقاومتی گزارشی از متولیانی که از بسیج سازندگی وام خود اشتغالی دریافت کردند و در زمینه خود اشتغالی به پرورش قارچ، ماهی، میگو و... می پردازد و از دیگر آیتم های این برنامه گفتگو با اقشار مختلف بسیج، نخبگان بسیجی و بسیجیان موفق،  کلیپ، موسیقی...می باشد.

همچنین  مستند گزارشی "افلاکیان" کاری از  گروه بسیج تلویزیونی مرکز به تهیه کنندگی و کارگردانی حمید درباری روزهای یکشنبه و پنجشنبه به مدت 30 دقیقه ساعت 17:30 قرار است به یاد و خاطره بسیجیان که شامل گفتگو با پدر، مادر، خواهر،  بردار بپردازد و در برنامه فوق یادی هم از جانبازان جنگ تحمیلی و جانبازان شیمیایی استان نیز می شود.

یادواره شهدا 600 شهید بسیج دانش آموزی استان نیز در این هفته از شبکه گلستان پخش می شود.

در بخش رادیوی فارسی و برون مرزی این مرکز

"نمایش ویژه بسیج " عنوان برنامه ویژه هفته بسیج صدای فارسی گلستان است که در این ایام به معرفی سرداران شهید دوران دفاع مقدس  و 5 آذر گرگان در 7 قسمت 30 دقیقه ای ساعت 20:30 به تهیه کنندگی و نویسندگی  مجتبی طالبی تقدیم شنوندگان همیشه همراه گلستانی می شود.

همچنین برنامه "یک جرعه عاشقی" به مدت 7 دقیقه به تعداد 14 برنامه  ساعت 14:50 به تهیه کنندگی علی نصرا... پورویژه این ایام روی آنتن می رود.

"مستند از زندگی جانبازان و ایثارگران " زندگی جانباز دیلم، روشنی و ... به تهیه کنندگی سونیا سعادت فر در 7 قسمت 30 دقیقه ای ساعت 15:30 از صدای گلستان پخش می شود.

"سایرایاراولکام" ویژه برنامه هفته بسیج رادیو ترکمنی و برون مرزی گلستان است که بصورت زنده ویژه این ایام از ساعت 15:00 به مدت 60 دقیقه با آیتم هایی از جمله کلام رهبری، گزارش مردمی، سرود های حماسی و ... با تهیه کنندگی لطیفه دوجی،  احمد قرنجیک و عبدالطیف گرکز روی آنتن می رود.

سایر برنامه های روتین رادیو برونمرزی دیدگاه های رهبری و تفسیر سیاسی در این هفته پخش خواهد شد.

همچنین معاونت خبر استان به پوشش کلیه رویدادهای بسیج در سطح استان، تولید و پخش 4 گزارش خبری با موضوع بسیج، محرومیت زدایی از روستاها و اقتصاد مقاومتی، 1 گفتگوی ویژه خبری به مدت 25 دقیقه و ... از اهم فعالیت های این حوزه در این ایام می باشد.

همچنین معاونت فضای مجازی مرکز نیز در این هفته به بارگزاری برنامه های مختلفی اهم از 8 کلیپ بسیج در کلام ولایت، 6 پوستر در خصوص بسیج، 5 اینفوگرافیک و ...از واحدهای صدا، سیما و خبر را در این هفته بارگزاری کرد.