جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

ویژه برنامه های پایان ماه صفر از صدا و سیمای فارس - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های پایان ماه صفر از صدا و سیمای فارس

ویژه برنامه های پایان ماه صفر از صدا و سیمای فارس

 

صدا و سیمای فارس به مناسبت پایان ماه صفر رحلت پیامبر اکرم صلوات الله علیه و شهادت دو اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام حسن مجتبی علیه السلام و امام رضا علیه السلام ویژه برنامه‌هایی را تدارک دیده و پخش می‌کند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز فارس ، ویژه برنامه چلچراغ هر شب به مدت ۲۳ شب از ۱۳ مهرماه تا پایان ماه صفر در مسجد وکیل به صورت زنده ساعت ۲۱ به مدت ۵۰ دقیقه از سیمای فارس پخش می‌شود .

هدف این برنامه کمک به موکب احمدبن موسی علیه السلام به منظور خرید زمینی به متراژ هزارمتر در کربلا و شرح و تفسیر خطبه حضرت سجاد و زینب کبری، مصاحبه مردمی و معرفی هیئت های مذهبی، حضور شاعران و مهمانانی از طرف موکب احمدبن موسی به نام خیرین و کارآفرینان و ویژه 28 صفر با حضور کارشناسان مذهبی به مدت 70 دقیقه از سیمای فارس پخش می شود.

تهیه کنندگی این برنامه را اله بخش بهارسعدی، جلال قربانی کارگردانی، سعید ملایی و سیدعلیرضا کریمی حقیقی دستیارتهیه، حسین سلطان پور تصویربردار ونورپرداز، مسعود شیخی صدابرداری وآرش جمال الدینی اجرای این برنامه را برعهده دارند.

کاشانه مهر به مدت 60 دقیقه با موضوع 28 صفر و رحلت پیامبر اکرم و شهادت امام حسن مجتبی
علیه السلام، نگاه روز به مدت 20 دقیقه با حضور کارشناسان مذهبی، ارتباط زنده با مراکز خراسان رضوی و حرم مطهر امام رضا علیه السلام به مدت 30 دقیقه از برنامه های دیگر سیمای فارس در پایان ماه صفر
می باشد.

در سوگ آفتاب، خاتم عشق، ضریح عاشقی و خورشید شب از ویژه برنامه های رادیو فارس در پایان ماه صفر به مناسبت رحلت پیامبر اکرم ، شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا است.

تولید گزارش با موضوع رحلت پیامبر اکرم و شهادت امام حسن مجتبی، توزیع و پخت آش نذری در شیراز و شهرستان ها، تهیه گزارش توسط خبرنگاران آزاد شهرستان ها و پوشش مراسم عزاداری، ارتباط زنده با
شبکه های سراسری و داخلی از اقدامات واحد خبر مرکز فارس می باشد.