سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

ویژه برنامه های 28 صفر و شهادت امام رضا علیه السلام از صدا و سیمای فارس - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های 28 صفر و شهادت امام رضا علیه السلام از صدا و سیمای فارس

ویژه برنامه های 28 صفر و شهادت امام رضا علیه السلام از صدا و سیمای فارس

صدا وسیمای فارس به مناسبت 28 صفر و شهادت امام رضا علیه السلام برنامه های خاصی را تدارک دیده است.

رادیو فارس در 28 صفر و شهادت امام رضا علیه السلام

ویژه برنامه خاتم عشق که به مناسبت رحلت نبی مکرم اسلام صلوات الله علیه در روز چهارشنبه  از ساعت 9 الی 11:10  پخش می شود. در این برنامه با حضور فاطمی کارشناس مذهبی به موضوعاتی از قبیل اسوه حسنه بودن حضرت رسول، شرح حدیث تقلین، سبک زندگی ایشان، همچنین مفهوم کلمه مصطفی پرداخته می شود.

گزارش های زنده ، ارتباط با شهرستان ها، معرفی کتاب، واژه هایی از جنس نور با رویکرد سبک زندگی از بخش های این برنامه است.

ویژه برنامه "خورشید خراسان" به مناسبت سالروز شهادت امام رضا علیه السلام در روز پنجشنبه از ساعت 9 الی 11:10 زنده از صدای مرکز فارس پخش می شود. در این برنامه با حضور فاطمی کارشناس مذهبی به موضوعاتی چون حدیث سلسله الذهب وابن الرضا، ویژگی های شیعه از نظر امام رضا علیه السلام، معنای توکل از نظر ایشان و... پرداخته می شود. معرفی کتاب، واژه هایی از جنس نور، نوحه، سرود، گزارش، ارتباط با مشهد مقدس، ارتباط با شهرستان ها، ارتباط با حرم مطهر حضرت احمدبن موسی علیه السلام از بخش های این برنامه است.

تهیه کنندگی این دو برنامه را محبوبه ابراهیم زاده، گویندگی و نویسندگی عبدالرسول لرنژاد، دستیار تهیه سلیمه السادات رضوی و بازیگری آن احسان کیانی و طیبه زارع به عهده دارند.

سیمای فارس در 28 صفر و شهادت امام رضا علیه السلام

چلچراغ ویژه برنامه رحلت حضرت رسول اکرم صلوات الله علیه سه شنبه شب به مدت 90 دقیقه ساعت 21 تا 22:30 و ویژه شهادت امام رضا علیه السلام چهارشنبه شب از حرم مطهر شاهچراغ علیه السلام پخش می شود.

پخش مستقیم لاله گردانی از حرم مطهر شاهچراغ به مناسبت شهادت امام رضا به مدت 60 دقیقه و ویژه برنامه کاشانه مهر از ساعت 10 صبح به مدت 90 دقیقه ویژه رحلت نبی مکرم اسلام و شهادت امام رضا با حضور کارشناسان مذهبی، پخش مستند زیارت عاشقان امام رضا علیه السلام و پخش مستند از حرم تا حرم از ویژه برنامه های سیمای فارس به این مناسبت می باشد.