سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

ویژه های برنامه های ماه رمضان در صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه های برنامه های ماه رمضان در صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان

ویژه های برنامه های ماه رمضان در صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز  سیستان و بلوچستان "ماه نشان" در ماه مبارک رمضان عنوان ویژه برنامه ایست که در لحظه های ملکوتی اذان مغرب از شبکه استانی هامون برای بینندگان تهیه و پخش می شود .

ماه رمضان فرصتی برای بندگی در راه خداسست که روزه داران با نجواهای عاشقانه و عارفانه این ندای ملکوتی را لبیک گفته و در لحظه های راز ونیاز بیننده برنامه ماه نشان خواهند بود .

حضور کارشناسان مذهبی و دینی ، تحلیل احکام وسئوالات شرعی ، بیان فضیلت ها ی معنوی ماه مبارک رمضان ، آداب و رسوم افطاری دادن در مساجد و مکانهای بر پایی سفره های افطارو .... از دیگر بخش های این برنامه است. که مخمود سعادتمند تهیه کنندگی این برنامه رابا اجرای ابوذر طاهری بر عهده دارد .

برنامه دعوت عنوان ویژه برنامه سحر شبکه استانی هامون است که در لحظه های عرفانی سحر در ماه رمضان همراه روزه داران خواهد بود فردین حکمتی تهیه کنندگی این برنامه را با اجرای علی محمدی بر عهده دارد .

به گزارش روابط عمومی مرکز ماه میهمانی خدا نام برنامه ایست که در ماه مبارک رمضان در لحظه های راز ونیاز افطار از شبکه استانی صدای مرکز سیستان وبلوچستان تهیه و پخش می شود .

در ماهی که بندگان به ضیافت الهی دعوت و میهمان خدا هستند از فضیلت های معنوی این ماه بهره مند خواهند شد و شبکه استانی صدای مرکز سیستان وبلوچستان هم با برنامه رادیویی ماه میهمانی خدا با روزه داران همکلام می باشد

سیب سلامت ، پخش دعاهای هر روز ، مناجات ویژه رمضان ، مباحث کارشناسان مذهبی در خصوص آداب روزه داری و... از جمله بخش هایی است که در این برنامه رادیویی خواهید شنید .

حدیث آرزومندی در سحر گاه رادیو با پخش ویژه برنامه های عرفانی از جمله دعای سحر ، اوقات شرعی ، سخنرانی های مذهبی ، سحرهای عرفانی را برای شنوندگان ایجاد می کند.