جهش تولید | یک‌شنبه، ۶ مهر ۱۳۹۹

وی بهشت در عید غدیر - صفحه محتوایی خبر

 

 

وی بهشت در عید غدیر

وی بهشت در عید غدیر


«بوی بهشت» عنوان ویژه برنامه‌ای است به تهیه کنندگی سیدباقر جعفری و کارگردانی علیرضا امراء به مناسبت ولادت باسعادت امام علی‌النقی(ع) و عیدغدیر در دو برنامه 30 دقیقه ای که روزهای چهارشنه و شنبه ساعت 13:20 به صورت زنده روی آنتن سیمای مازندران خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت اموراستان ها،این برنامه که با موضوع معارفی و هدف ارشادی و تربیتی است برای مناسبت های اسلامی که با آیتم هایی چون آرم، وله، گزارش، مجری و موسیقی و... تهیه و تولید می شود.

این برنامه که با نویسندگی لطف ا... سعیدی‌فر و فرزانه اسداللهی انجام می شود موضوعاتی چون: تبیین پاسخ های اسلام به نیازهای فردی و اجتماعی انسان امروز خصوصاً نسل جوان، تأکید بر فراگیری و کارآمدی دین در عرصه مختلف حیات بشری، عمق بخشی معارف اسلامی، نقش قرآن در تربیت جامعه(قرآن محوری)، سنت و سیره نبوی سنت و سیره علوی را دنبال می‌کند.

تعمیق و ارتقای معرفت و ایمان روشن‌بینانه اخلاق فاضله و رفتار دینی خالصانه آحاد جامعه و حفظ و اعتلای فرهنگ هویت ایرانی اسلامی، تبیین و تشریح مبانی اندیشه امامت و جایگاه امامان معصوم(ع) در جهان، ایجاد انگیزش برای التزام به آداب، سنت‌ها و ارزش‌های اسلامی در زندگی فردی و اجتماعی، الگوسازی برای انجام خدمت به مردم در عرصه‌های مختلف، ترویج سنت و سیره علوی و...  از اهداف این برنامه هست.