جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

پارسا آداب و رسوم کرمانی ها را به کودکان معرفی می کند - صفحه محتوایی خبر

 

 

پارسا آداب و رسوم کرمانی ها را به کودکان معرفی می کند

انیمیشن پارسا و عید به تهیه کنندگی بهزاد مظاهری و کارگردانی مشترک علی ذکوی در26 قسمت 11 دقیقه ای در صداوسیمای مرکز کرمان در حال تولید است .

مظاهری تهیه کننده این مجموعه گفت :مجموعه پارسا وعید با تکنیک دوبعدی (پیپر) تولید می شود. وی اضافه کرد که این پروژه از اردیبهشت امسال 90 آغاز و گروه سازنده با تلاش شبانه روزی در حال تولید و رساندن آن برای پخش در ایام نوروز 91 می باشد

.نویسنده انیمیشن پارسا وعیدآقای علی ذکوی در باره داستان این  مجموعه گفت :موضوع اصلی قصه هابیشتر تربیتی بوده و ماجرا ها در حال و هوای ایام عید اتفاق می افتد و همیشه با توجه به  اشتباهاتی که پیش می آید پارسا کوچولو قهرمان قصه ها با راهنمایی های پدربزرگ خود آنها را جبران می کند

مظاهری تهیه کننده انیمیشن پارسا وعید درباره چگونگی تولید این مجموعه گفت:این مجموعه  با تکنیک دو بعدی پیپر و با به کارگیری نرم افزارهای مختلف مرتبط با این تکنیک در حال تولید است .

اگر چه زمان تولید این مجموعه محدود و فشرده  است اما با تلاش مستمرهمه اعضای  گروه این انیمیشن طبق برنامه زمان بندی در حال تولید است.

علی ذکوی یکی از کارگردانان مجموعه گفت این مجموعه سعی دارد ضمن پرداخت به مسائل تربیتی، کودکان را با آداب ورسوم و فرهنگ کرمان آشنا کند.

دیگر عوامل این مجموعه عبارتند از :نویسنده: علی ذکوی /طراح کلید ، استوریبرد و بک گراند:امین قرایی  /دسن :ندا بهرامی / میانه : محمد نورالدینی/اسکن و رنگ آمیزی : مریم رضایی/  فریم شماری : مهدیه احمدی ،سودابه مظفری .

 alt
alt