جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

پاسداشت هفته دفاع مقدس در قالب 8050 دقیقه برنامه در صداوسیمای مرکز زنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

پاسداشت هفته دفاع مقدس در قالب 8050 دقیقه برنامه در صداوسیمای مرکز زنجان

پاسداشت هفته دفاع مقدس در قالب 8050 دقیقه برنامه در صداوسیمای مرکز زنجان

 

حماسه مقاومت هشت ساله ملت قهرمان ایران، همواره یادآور فداکاری نستوهانه دلاور مردانی است که با تقدیم خون پاکشان از سرحدات ایمان و غیرت پاسداری نمودند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان ، در این راستا رسانه استانی امسال طبق سنوات گذشته برنامه ریزی گسترده ای را برای پاسداشت رشادتهای رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس انجام داده و بیش از 8000  دقیقه برنامه در حوزه های صدا ، سیما و خبر تولید ، تأمین و پخش کرد .

یکی از مهمترین برنامه های امسال در سیما پوشش رژه نیروهای مسلح بود که برای اولین بار به صورت زنده انجام شد .

ویژه برنامه زنده حدیث ایثار از محل مجموعه فرهنگی ورزشی امام علی(ع)که برای بار با حضور اقشار مختلف مردم در برنامه به روی آنتن رفت ، مشارکت فعال در برگزاری بازنمایی عملیات کربلای 5 و پوشش کامل این برنامه ، اختصاص برنامه های امتداد و زنجانا سلام، آلاچیق سایر برنامه های روتین و همچنین تأمین برنامه های مختلف از جمله اقدامات شبکه استانی اشراق برای هفته دفاع مقدس بود

در مجموع معاونت سیما 4860دقیقه در شبکه استانی به این هفته اختصاص داد .

شبکه استانی صدای مرکز زنجان هم طبق برنامه ریزی صورت گرفته در ویژه برنامه زنده «حماسه لی گونلر» ، گلگشت موسیقی(ویژه نواها و سرودهای دوران دفاع مقدس)، یاشاییش، گلبرگ، شریعت یولی و سایر برنامه های روتین و تامینی بمدت2640 دقیقه به هفته دفاع مقدس اختصاص داد .

رادیو نمای مرکز هم با انتشار 150 اسلاید به تعداد 912 بار انتشار ازتصاویر مناسبتی هفته دفاع مقدس ، صفحه رادیو نما را به تصاویر ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس مزین کرد.

معاونت اطلاعات و اخبار هم با تولید و پخش 211 عنوان گزارش، خبر مکتوب، تفسیر رادیو تلویزیونی و گفتگوی ویژه بمدت 508 دقیقه در هفته دفاع مقدس همراه مخاطبان خود بود.

معاونت فضای مجازی مرکز هم همگام با سایر معاونتهای تولیدی با تولید و انتشار66 عنوان آیتم درقالب پوستر، متن و عکس، اینفوگرافی و پادکست ، متن و عکس و همچنین راه اندازی صفحه ویژه دفاع مقدس در سایت مرکز به این مناسبت هم در تاریخ انقلاب اسلامی پرداخت کرد .