سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

پایان ضبط مسابقه تلویزیونی رزم آوران 3 درگیلان - صفحه محتوایی خبر

 

 

پایان ضبط مسابقه تلویزیونی رزم آوران 3 درگیلان

ضبط آخرین قسمت مسابقه رزم آوران 3 با حضور جمعی از مسئولان دستگاه ها و صدا و سیما ی مرکز گیلان در پادگان سید الشهدای نیروی دریایی سپاه در زیباکنار پایان یافت .

در این مسابقه ی تلویزیونی یگان های نظامی و انتظامی سراسر کشور حضور دارند، برنامه رزم آوران 3 نسبت به برنامه های دوره های قبل از بخش ها و غنای بیشتری برخوردار است و شامل 9 بخش از عملیات های آبی- خاکی در شب و روز می باشد. از ویژگی های دیگر این برنامه استفاده از امکانات نظامی و ادوات جنگی است، این مسابقه تلویزیونی به مانند فیلم سینمایی دارای هیجان است.

این برنامه در قالب مسابقه و در 15 قسمت 45 دقیقه ای طراحی شده است، در هر قسمت چند شرکت کننده از یگان های نظامی استان های مختلف کشور در دو گروه مجزا مراحل و موانع عملیاتی بسیار پیچیده و دشواری را پشت سر می گذارند و کارشناسان نظامی با توجه به نحوه ی عملکرد آنها امتیازاتی را به هر دو گروه اختصاص می دهند و در پایان گروهی که بیشترین امتیاز را کسب نماید برنده ی مسابقه می گردد، این رقابت ها با هدف انعکاس میزان آمادگی و توانایی های فردی و گروهی نظامیان جمهوری اسلامی ایران می باشد.

ضبط آخرین قسمت مسابقه تلویزیونی رزم آوران 3 در مركز آموزشي سيدالشهداي نيروي دريايي سپاه در زيباكنار با حضور مدیرکل صدا و سیمای گیلان، رئیس کل دادگستری، فرمانده سپاه قدس، فرمانده نیروی دریایی، معاون استاندار و جمعی از مسئولان و مدیران استان گیلان پایان یافت. 

مسابقه تلویزیونی رزم آوران 3 در هفته دفاع مقدس از شبکه سراسری و شبکه باران پخش خواهد شد.

عوامل برنامه :تهیه کننده: محمد جعفری / دستیار تهیه: شهرام جعفری / کارگردان: علی حلوی / کارشناس و داور نظامی: نقی  درجزی / تصویربرداران: رضا پیشه احسان،  امیر نوربخش، مازیار بهروز / دستیاران تصویر: رامین مرتضایی، مرتضی رفعتی / تدوین: سید مصطفی نبوی / جلوه های ویژه: سرهنگ پاسدار عیسی علیزاده / منشی صحنه: جلال خاکپور.

alt

alt